AK Parti Burdur Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik, Kızılkaya Beldesinde AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi ve İl Başkan Yardımcısı Turan Yurduşen’le birlikte program düzenledi.

Milletvekili Bayram Özçelik ziyaret kapsamında ilk olarak Yuva Mahallesi Muhtarı Gürel Atalay’ın oğlu Hüseyin’in sünnet düğüne, Portatif Yüzme Havuzu, Kızılkaya Belediyesi Seyir Terası Projesi ve AK Parti Kızılkaya Belde Başkanlığı ziyareti gerçekleştirdiler.

“KIZILKAYA’MIZA PORTATİF YÜZME HAVUZU HAYIRLI OLSUN”

Kızılkaya Beldesinde Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından kurulan Portatif Yüzme Havuzunda incelemede bulunduklarını belirten Milletvekili Bayram Özçelik “ Gençlik ve Spor Bakanlığı'mızın Yüzme Bilmeyen Kalmasın Projesi kapsamında geçtiğimiz ay Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından yapımı gerçekleştirilen ve Kızılkayalı hemşerilerimizin kullanıma açılan ‘Portatif Yüzme Havuzunu İl Başkanımız Volkan Mengi, Kızılkaya Belediye Başkanımız İlkay Güngör, Kızılkaya Belde Başkanımız Mustafa Candan, Kızılkaya MHP Belde Başkanımız Mehmet Kemal Öztürk, İl Başkan Yardımcımız Turan Yurduşen, Ankara’daki Burdurlular Derneği Başkanımız Dudu Aktürk ve teşkilatımızla birlikte inceledik. Kızılkaya Belediyemiz öncülüğünde havuzumuzda gençlerimiz yüzmeyi öğrenmekteler. Kızılkaya’mıza portatif yüzme havuzu kurulması talebimizi gerçekleştiren Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na hemşerilerimiz adına teşekkür ediyorum. Gençlerimiz için Kızılkaya’mıza hizmetimize devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

“KIZILKAYA BELEDİYESİ SEYİR TERASI PROJESİ”

Kızılkaya Belediyesi tarafından yapımı devam eden seyir terası projesinde incelemede bulunan Burdur Milletvekili Bayram Özçelik “Kızılkaya Belediyemiz tarafından yapımı devam eden seyir terası projesi çalışmalarını incelemede bulunarak, çalışmalarla ilgili Belediye Başkanımız İlkay Güngör’den bilgi aldık. Kızılkaya Belediye Başkanımız İlkay Güngör’e, Beldemiz için yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Cumhur İttifakı olarak hep birlikte Kızılkaya’mız için çalışmalar yapmaya, Belediyemizin yapmış olduğu projelere destek ve katkı sağlamaya devam edeceğiz.” dedi.

“MİLLETE HİZMET YOLUNDA CUMHUR İTTİFAKI OLARAK DURMAK, YORULMAK BİLMEDEN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

AK Parti Kızılkaya Belde Teşkilatı ziyaretinde Kızılkaya yatırımlarını konuştuklarını belirten Milletvekili Bayram Özçelik “İl Başkanımız Volkan Mengi, Kızılkaya Belediye Başkanımız İlkay Güngör, İl Başkan Yardımcımız Turan Yurduşen Kızılkaya MHP Belde Başkanımız Mehmet Kemal Öztürk ile birlikte Kızılkaya Belde Başkanımız Mustafa CANDAN ve teşkilatımızı ziyarette bulunduk. Ziyaretimizde Kızılkaya’mıza Cumhur İttifakı olarak yapacağımız yatırımları, Belediyemizin projelerini ve çalışmaları konuştuk. Cumhur ittifakı olarak millete hizmet yolunda durmak, yorulmak bilmeden çalışmaya devam edeceğiz.” Diye konuştu.

Ziyaret sonrasında açıklamada bulunan AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi “Milletvekilimiz Bayram Özçelik ile birlikte Kızılkaya Belde ziyaretimizi gerçekleştirdik. Ziyaretimizde Belde Başkanımız Mustafa Candan Belediye Başkanımız İlkay Güngör, MHP Belde Başkanımız Mehmet Kemal Öztürk’le yatırım ve çalışmaları ziyarette bulunduk. Yine Belde Teşkilatımızda Kızılkaya’mızı konuştuk. Cumhur İttifakı olarak Liderlerimizin önderliğinde hep birlikte yatırım ve hizmetlerimize devam edeceğiz. Belediye Başkanımız İlkay Güngör’e başarılı çalışmalarının devamını dilerim. Her zaman Belediyemizin projelerine katkı sağlamaya devam edeceğiz.” dedi.