CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker, “Dün bir ilçemizde gerçekleşen istismar olayı ile ilgili olarak haberim olur olmaz Sayın Valimiz Ali Arslantaş bilgilendirilmiştir. Bu anlamda gerekli yasal işlemleri ve idari tedbirleri ivedilikle hayata geçirdiği için Sayın Valimize duyarlılığı için teşekkür ederim.” dedi.

Burdur Gölhisar Özel Eğitim Meslek Okulu Müdür Vekili M.A., öğrencisini taciz ettiği iddiasıyla görevinden uzaklaştırılarak hakkında soruşturma başlatılmıştı. CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker, konuyla ilgili basın açıklaması yaptı.

“YASAL SÜRECİ TAKİP EDECEĞİM”

CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker şunları söyledi; “Dün bir ilçemizde gerçekleşen istismar olayı ile ilgili olarak haberim olur olmaz Sayın Valimiz Ali Arslantaş bilgilendirilmiştir. Bu anlamda gerekli yasal işlemleri ve idari tedbirleri ivedilikle hayata geçirdiği için Sayın Valimize duyarlılığı için teşekkür ederim. Söz konusu elim olayın yasal sürecini takip edeceğimin bilinmesini ister, mağdur olan çocuğumuzun ve olaya konu olan kişinin aile fertlerini de düşünerek davranılması konusunda tüm vatandaşlarımızın göstermiş olduğumuz hassasiyeti anlayışla karşılayacağını düşünüyor saygılarımı sunuyorum.”