Türkiye Büyük Millet Meclisinin tatile girmesi ile Burdur’da saha çalışmalarına başlayan Milletvekili Bayram Özçelik ziyaretlerine devam ediyor.  TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Burdur Milletvekili Bayram Özçelik Yeşilova İlçesi ziyaretlerinde Kayabidi mahallesinde köy ve mahalle muhtarları ile bir araya gelerek, muhtarların taleplerini dinledi.

“HER ZAMAN HEMŞEHRİLERİMİZİN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Yeşilova ziyaretleri ile ilgili açıklama yapan Milletvekilli Bayram Özçelik “ TBMM’nin tatile girmesi ile birlikte her yıl olduğu gibi bu yılda ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. İl Özel İdaremiz tarafından gerçekleştirilen çalışmalarımızı inceledikten sonra Kayabidi mahallemizde Sazak, Yarışlı , İğdir köyü muhtarlarımız Karaatlı mahallesi ve Kayadibi mahalle muhtarımız ve hemşehrilerimizle bir araya gelerek yapılan çalışmaları değerlendirdik. Yine Köylerimizin sorunlarını dinleyerek yapılacak çalışmalar hakkında görüşmeler yaptık. Her zaman, her fırsatta hemşehrilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Yatırım yaparken hemşerilerimizin görüşleri bizler için önemli bu bağlamda istişare etmeye çalışmalarımıza yön vermeye devam edeceğiz.” Diye konuştu.

Milletvekili Özçelik’e eşlik eden Burdur İl Başkanı Volkan Mengi yaptığı açıklamada “ TBMM’nin tatile girmesi ile birlikte Milletvekillerimizle birlikte ziyaretlerimizi sürdürmekteyiz. Burdur’umuzda seçimden seçime değil, her zaman vatandaşımızın yanındayız. Ziyaretlerimizle hükümetimizin yapacak olduğu çalışmaları da istişare ederek, değerlendirme de bulunmaktayız.” Açıklamasında bulundu.

Milletvekili Özçelik yine Yeşilova ilçesi ziyaretinde daha önce devlet hastanesi ziyareti esnasında tanıştığı Güllü Gölbaşı ve eşi Ekrem Gölbaşı’yı evinde ziyarette bulundu.

Milletvekili Bayram Özçelik’e ziyaretleri kapsamında AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık, AK Parti Yeşilova İlçe Başkanı Ercan Çetinkaya ve AK Parti İl ve Yeşilova Teşkilatı eşlik etti.