GündemManşetSiyasetMHP’de ilçe kongreleri sürüyor (Ökte: “Bahçeli’nin çizmiş olduğu 2023 rotasının kadrolarını oluşturuyoruz”)

3 ay ago

Milliyetçi Hareket Partisi’nde (MHP) 13. Büyük Kurultay öncesinde illerde kongreler devam ediyor. Burdur’da da MHP, ilçe kongrelerini sürdürüyor. MHP’de kongre takviminin, sürecin Burdur’da planlandığı şekilde işlemeye devam ettiğini bildiren MHP Burdur İl Başkanı Hikmet Ökte, Çeltikçi, Kemer ve Çavdır ilçe kongrelerini başarıyla geride bıraktıklarını, MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin çizmiş olduğu 2023 rotasının kadrolarını oluşturduklarını açıkladı.

Ökte; “Milliyetçi Hareket Partisi 13. olağan Büyük Kurultayı Burdur ilimizde de büyük bir coşkuyla devam etmektedir. Çeltikçi, Çavdır ve Kemer’ de genel merkezimizin belirttiği üzere tek liste halinde İlçe seçimlerimizi bitirmiş olup 12.09.2020 tarihinde Gölhisar’ da, 13.09.2020 tarihinde de Bucak’ ta Allah’ın izniyle tek liste halinde seçimlerimizi gerçekleştireceğiz.

Sayın Genel Başkanımız Dr. DEVLET BAHÇELİ Beyefendi’nin çizmiş olduğu 2023 rotasına en iyi kadrolarla yürümek için gayret göstermekteyiz.

Bizim seçimlerimizde kazanan, kaybeden yoktur. Ülkücülük hukuku gözetip fitne ve fesatın kardeşlerimizle aramıza girmesine izin vermeyeceğiz. Allah’ın izniyle seçimler sonucunda kazanan Burdur olacak, kazanan Türkiye olacak.”

Kodlama : SadeMedia Interactive