ÇevreGündemManşetMEZARLIK VE ÇEVRESİ YENİLENDİ

6 sene ago

 

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz Fen İşleri ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü personeline tulumba tatlısı ikram etti.      

Başkan Ercengiz Şehir Mezarlığı yanındaki boş alanda düzenleme çalışmaları yapıldığını belirtti. Ercengiz Şehir Mezarlığının Belediye Fen İşleri karşısında bulunan bölümüne Mezarlık ziyaretine gelenlerin faydalanması için çeşme yaptıklarını da kaydetti.

Başkan Ercengiz işçilere hitaben “hep beraber tatlı yiyelim istedik. Sezonda yorduk sizi” dedi. İşçilere “Belediye hizmetlerinden memnun musunuz?” diye sordu. Ufak tefek aksaklıkların sıkıntıların olabileceğini kaydeden Ercengiz ” bu memlekette yaşayan bir vatandaş olarak bunları bize aktarmak sizlerin de görevi. Burada yapılan güzel şeyler hepimiz için yapılıyor. Park Bahçeler Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz güzel bir çalışma yaptı. Atıl durumda bulunan bu alanı Mezarlığımızın görselini düzeltme anlamında hem de buraya yeni bir alan kazandırmak anlamında güzel bir çalışma yaptık. Ihlamur ve dişbudak ağaçları diktik. Asfalt çalışması yaptık. Daha önce burası toz topraktı. Hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.

Kodlama : SadeMedia Interactive