Burdur’un renkli simalarından, iş insanı VAROLLAR GRUP yönetim kurulu başkanı Baki Varol, ikili ilişkileri, diyalogları ile aynı zamanda adeta ilimizin ‘tanıtım elçisi…’

Ankara başta olmak Bakanlıklar, Genel Müdürlükler düzeyinde ve bölgemizde pek çok dostlukları, bağlantıları olan Baki Varol, bürokratları, iş ve cemiyet hayatının öne çıkan isimlerini, Burdur’da konuk etmeye, Ankara’dan ve Türkiye’nin çeşitli yerlerinden gelen heyetleri ağırlamaya devam ediyor.

Tarım ve Orman Bakanlığı’nın gözde, başarılı bürokratlarından METEOROLOJİ GENEL MÜDÜRÜ VOLKAN MUTLU COŞKUN’u dün Burdur’da Varollar Grup binasında ağırlayan Baki Varol, konuklara Burdur’u, Burdur ekonomisini anlattı.

Dün Meteoroloji Genel Müdürlüğü ve Bölge Müdürlüğü’ndeki ekiplerin komşu  ilimiz Isparta’daki temaslarından sonra, Burdur’da ziyaret durağı Varollar Grup oldu. DSİ kökenli olan, yaklaşık 10 yıldır da Tarım Bakanlığı’nın çeşitli kademelerinde görevler alan, Müsteşar Yardımcılığı da yapan Volkan Mutlu Coşkun, 19 Ağustos 2018 tarihinden bu yana  Meteoroloji Genel Müdürlüğü görevini yürütüyor.

Volkan Mutlu Coşkun’u, Tarım Bakanlığı’ndaki görevlerinden  bu yana yakından tanıdığını hatırlatan Baki Varol; “sayın Genel Müdürümüz, parlak bürokratlarımızdan biri… Çalışkan, işleri yakından takip eden, başarıyla sonuçlandıran bir kamu yöneticisi. Volkan Bey gibi bürokratlar ile Türkiye’nin önünü daha da açık olacağına inanıyorum. Hepimiz, iktidarlar, yöneticiler, iş insanları, hepimiz milletimizin mutluluğu ve refahı için çalışıyoruz. Kalkınma, ilerleme noktasında, kamu’da Volkan Bey gibi isimlerin çoğalması, örnek olması gerektiğine inanıyorum” diye konuştu.

Meteoroloji Genel Müdürü Coşkun da, Burdur turunda Baki Varol’u ziyaret etmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Dost meclisi ortamında Baki Varol ile sohbet eden Genel Müdür Coşkun, Varollar Grup’un çalışmaları, yatırımları hakkında görüş alış-verişinde bulundu.