24 Süper Kupa Maçı Ne Zaman? Beşiktaş-Galatasaray Finali Saat Kaçta? 24 Süper Kupa Maçı Ne Zaman? Beşiktaş-Galatasaray Finali Saat Kaçta?

Ünlü oyuncu Meriç Aral ve meslektaşı Serkan Keskin’in düğün tarihi merak konusu oldu. Uzun süredir aşk yaşayan çift, düğün tarihlerini üçüncü kez ertelemek zorunda kaldı. Peki, Meriç Aral ile Serkan Keskin ne zaman evleniyor?

Netflix’te yayınlanan "Kimler Geldi Kimler Geçti" dizisinde rol alan ve "Sandık Kokusu"nda başrol oynayan Meriç Aral, 5 yıldır meslektaşı Serkan Keskin ile aşk yaşıyor. Geçtiğimiz günlerde bir konser öncesi Muhabir Online muhabiriyle sohbet eden Meriç Aral, düğün tarihi hakkında açıklamalarda bulundu. "Düğün tarihimiz sürekli ertelenmiyor aslında. Bir noktada olacak ama tarih hala belirlenmedi. Eylül diye düşünüyoruz ama yoğun şekilde çalıştığımız için bir şekilde denk getiremiyoruz. Bunu organize etmek çok zor biz de doğru şekilde yapmaya çalışıyoruz. Evlilik teklifi alalı baya oldu bunu artık finalize etmemiz gerekiyor. İnsanlar birbirini sevince, saygı gösterince ilişki kendi ritmini buluyor. İki tarafın sınırlarını belirleyerek fedakarlık yapması gerekir" dedi.

Ünlü çift, uzun zaman önce ailelerini tanıştırmış ve evlilik yolunda ilk adımı atmıştı. Ancak yoğun iş tempoları nedeniyle düğün tarihini üç kez ertelemek zorunda kaldılar.

Kaynak: HABER MERKEZİ