EğitimManşetMEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ ANAOKULU’nda; “BEDENİN BÜYÜLÜ SESLERİ” ETKİNLİĞİ

7 ay ago

BOMED (Bedenden Oyuna Müzik Eğitim Derneği) Müzik ve Hareket Eğitmeni İbrahim Topçu tarafından verilen ‘Bedenin Büyülü Sesleri’ etkinliği geçtiğimiz Pazar günü Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Anaokulu’nda gerçekleşti.

Etkinliğe; anaokulu öğretmenleri, müzik öğretmenleri ve bu alanda eğitim alan öğrenciler katılırken öğ- retmenlerin ve öğrencilerin neşesi eğitimi daha da verimli hale getirdi.

BOMED müzik ve hareket eğitmeni İbrahim Topçu BOMED ve etkinlik hakkında bilgiler verdi.

Topçu; “BOMED hafta sonları Türkiye’nin birçok iline gidiyor Tuncer Ediz Toksoy ve Esin Toksoy’un kurduğu bir dernek ve bu tür etkinliklerle çocuklarımızın eğitimlerine BOMED olarak katkı sağlıyoruz.

Yaptığımız çalışmalar ise işin özetinde şu şekilde çocuklarla yaptığımız çalışmaları öğretmen arkadaşlarımızla paylaşıyoruz.

Onlar kimisini aynı şekilde alıp kullanıyor veya üzerine yenilikler ekleyip kullanıyorlar ve birçok çocuğa alışıyoruz bu şekilde” dedi.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Anaokulu Müdürü Tuncay Sakar ve Seminer sorumlusu Gülşah Paslı ‘Bedenin Büyülü Sesleri’ etkinliği için öncelikle BOMED olmak üzere eğitimi veren İbrahim Topçu’ya teşekkür ettiler.

Kodlama : SadeMedia Interactive