Malatya’da 9 Temmuz 2024 Salı günü belirli bölgelerde elektrik kesintisi yaşanacak. İşte kesintinin yaşanacağı bölgeler ve detayları.

Arapgir İlçesinde Elektrik Kesintisi

Elektrik Kesintisi Süresi: Malatya Arapgir ilçesinde 9 Temmuz 2024 tarihinde 7 saat sürecek bir elektrik kesintisi yaşanacak. Kesintiden etkilenecek mahalleler şunlardır: Mehmetakif, Şıhlar, Çobanlı, Köseoğlu.

Kesinti Zamanı: Kesinti saat 09:00’da başlayacak ve 16:00’da sona erecek.

Kesinti Nedeni: Kesinti, işletme bakım çalışması nedeniyle uygulanacaktır.

Battalgazi İlçesinde Elektrik Kesintisi

Elektrik Kesintisi Süresi: Battalgazi ilçesinde 9 Temmuz 2024 tarihinde 6 saat sürecek bir elektrik kesintisi yaşanacak. Kesintiden etkilenecek mahalleler şunlardır: Kuluşağı, Ağilyazı, Karatepe, Şişman, Kapıkaya, Kadıçayırı, Karakaşçiftliği.

Kesinti Zamanı: Kesinti saat 09:00’da başlayacak ve 15:00’de sona erecek.

Kesinti Nedeni: Kesinti, işletme bakım çalışması (müteahhit) nedeniyle uygulanacaktır.

Arapgir İlçesinde İkinci Elektrik Kesintisi

Elektrik Kesintisi Süresi: Arapgir ilçesinde aynı gün 6 saat sürecek bir elektrik kesintisi daha yaşanacak. Kesintiden etkilenecek mahalleler şunlardır: Hocaali, Osmanpaşa, Mehmetakif, Sekizsu, Şıhlar, Budak, Düzce, Çobanlı, Yaylacık, Aşağıulupınar, Zöhrap, Göz, Ormansırtı, Çiğnir, Eğnir, Suceyin, Sugeçti, Yeşilyayla, Şağılusağı, Çimen, Koru, Çaybaşı, Serge, Tarhan, Taşdibek.

Kesinti Zamanı: Kesinti saat 10:00’da başlayacak ve 16:00’da sona erecek.

KPSS 2024 Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? İşte Merakla Beklenen Tarih! KPSS 2024 Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak? İşte Merakla Beklenen Tarih!

Kesinti Nedeni: Kesinti, işletme bakım çalışması nedeniyle uygulanacaktır.

Kaynak: İsmail Atız