Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 3. Grupta ikinci yarının ilk karşılaşmasında pazar günü deplasmanda Bağbaşı Zeytinköyspor’a konuk olacak MAKÜSPOR, hazırlıklarını sürdürdü.

Gazi Stadyumu’nda gerçekleştirilen idman sonrası gazetemiz muhabiri Muhammet Fatih Başcı’ya konuşan MAKÜSPOR Teknik Direktörü Cem Sinan Aslan, devre arasında sıkı bir çalışma süreci geçirdiklerini, ikinci yarıya güçlü başlayıp çıkışa geçerek ligde kalmak istediklerini belirtti.

MAKÜSPOR Teknik Direktörü Cem Sinan Aslan; “Devre arasını son haftalardaki hava şartlarından dolayı istediğimiz verimlilikte geçiremedik. Ama genel olarak iyi geçirdik diyebilirim. Soğuk hava koşullarında olabileceğinin en iyisini yapmaya çalıştık. Aramızdan ayrılan arkadaşlarımız oldu. Onların yerine takviye etmek istediğimiz arkadaşları görmeye çalıştık. Transfer için görüşmelerimiz sürüyor. Lig’de en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Pazar günü oynayacağımız karşılaşmaya mümkün olduğu kadar daha güçlenmiş halde çıkacağız.” dedi.

Isınma hareketleriyle başlayan idman, 5’e 2 top kapma çalışmasıyla sürdü. Basına açık yapılan antrenmanda çift kale maç yaparak taktiksel çalışma yapan futbolcular, esneme hareketleriyle antrenmanı noktaladı.

MAKÜSPOR, 6 Şubat 2022 Pazar günü Akkonak Dr. Samim Gök Stadı’nda Bağbaşı Zeytinköyspor’a konuk olacak.

Karşılaşmayı Samet Şahin, İsa Korkmaz, Gözde Kan ve Serpil Elban hakem dörtlüsü yönetecek.

Muhammet Fatih Başcı