Bölgesel Amatör Lig’de bugün saat 14.00’de MAKÜ İstiklal Stadında Korkuteli Belediyespor’u konuk edecek olan MAKÜSPOR’a zorlu 90 dakika öncesinde moral ve motivasyon kahvaltısı düzenlendi. D’OR Kafe işletmesi, yönetim, teknik heyet ve futbolculara kahvaltı vererek zorlu maç öncesinde takıma moral aşıladı.

Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 3. Grupta mücadele eden MAKÜSPOR futbol takımı ve yöneticileri moral ve motivasyon kahvaltısında bir araya geldi. D’OR Kafe işletme sahibi Furkan Öznam, MAKÜSPOR ile şehrin kenetlenmesini, şehrin beraber olmasını istedikleri için böyle bir organizasyon yaptıklarını belirtti.

Kahvaltıda Vali Ali Arslantaş, Milletvekili Bayram Özçelik, MAKÜSPOR Başkanı Mustafa Kılınç ve D’OR Kafe işletme sahibi Furkan Öznam, futbolculara konuşma yaparak zorlu 90 dakika öncesinde başarı dileklerinde bulundu.

“Amatör ruhunuzu sahada görmek istiyoruz”

Vali Ali Arslantaş; “Bugün ve bundan sonra oynayacağınız maçlarda başarılar diliyorum. Amatör kelimesinin ruhuna uygun olarak Bölgesel Amatör Lig’de oynuyorsunuz. Amatör demek işi geçim kaygısıyla değil sadece o işten hoşlandığı için hobi olarak yapar amatörler. Bizde sizin o amatör ruhunuzu sahada görmek istiyoruz. Hepinize başarılar diliyorum.” dedi.

“Sezonda başarılar diliyorum”

Yeniz sezonda MAKÜSPOR’a başarılar dileyen AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, “Bu sezonda size başarılar diliyorum. İnşallah çok güzel bir sezon geçer. Biz tabi üniversite takımımızın Burdur’u temsil eden bir takım olarak Bölgesel Amatör Lig’de iyi bir şekilde sezonu kapatmasını ve başarılı olmasını çok arzu ediyoruz. Yönetime, hocamıza, arkadaşlarımıza çok çok teşekkür ediyoruz. Her zaman onlar fedakârlık içerisinde bulunuyorlar. Bizler sizlerin yanındayız.” ifadelerini kullandı.

“Şehirle bütünleşmeye başladığımızın bir göstergesidir”

MAKÜSPOR Başkanı Mustafa Kılınç; “Biz takım olarak Burdur’u temsil ediyoruz. D’OR Kafe bugün bir ilki başlattı. Sağ olsunlar bize böyle bir fırsatı sundular. Amaç sadece kahvaltı değil. Önemli olan anlayıştır, önemli olan bir araya getirmek için yapılan güzel düşüncedir. Ben D’OR Kafeye de bu anlamda çok teşekkür ediyorum. En azından şehirle bütünleşmeye başladığımızın bir göstergesidir. Ben katılımlıları için hem Sayın Valimize, Milletvekilimize ve bizi bir araya getiren D’OR Kafeye çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

“Şehrin kenetlenmesini istedik”

D’OR Kafe işletme sahibi Furkan Öznam ise şunları söyledi; “Biz MAKÜSPOR ile şehrin kenetlenmesini, şehrin beraber olmasını istediğimiz için böyle bir organizasyon yapmak istedik. MAKÜSPOR’un her hafta maçlarını takip ediyoruz. Organizasyon çok hoşumuza gitti. İnşallah herkesi memnun etmişizdir. Valimize, Milletvekilimize samimiyetlerinden dolayı ve katılımlarından dolayı da çok teşekkür ediyoruz. Biz bu organizasyonla MAKÜSPOR’a destek anlamında, kenetlenme anlamında bir öncülük ettik. İnşallah bundan sonra başka yerlerde desteklerini sürdürür ve takım başarılı bir şekilde yolunda ilerler.”

MUHAMMET FATİH BAŞCI