GündemManşetÜniversite-MAKÜMAKÜ’den; 19 Mayıs’a özel canlı yayın konseri ve söyleşisi

3 ay ago

Yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle evde kalma sürecinde Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısı ile Kurumsal İletişim Merkezi (KİMER) 20 Mayıs 2020 Çarşamba akşamı, yayın organı MAKÜ TV üzerinden canlı yayında konser ve söyleşi gerçekleştirdi.

Rektör Danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kılınç’ın moderatörlüğünü yaptığı söyleşide MAKÜ TV üzerinden canlı yayında izleyiciler ile buluşan Rektör Prof. Dr. Adem Korkmaz hem öğrencilerin yayın esnasında gelen sorularını yanıtladı, hem de pandemi sürecinde eğitim öğretimin seyri hakkında merak edilenleri açıkladı.

Türk Müziği Devlet Konservatuvarı Müdürü Şef Prof. Dr. Zeki Nacakcı yönetiminde konservatuvar öğretim üyeleri ve öğrencilerinin enstrümanları ile eşlik ettiği konserde Rektör Danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kılınç da söylediği şarkılar ile geceye renk kattı.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısı ile düzenlenen Konser ve Söyleşi Programına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Pz1ls-NQj-4

Kodlama : SadeMedia Interactive