ManşetÜniversite-MAKÜMAKÜ’de ‘Üniversitene Hoş Geldin’ partisi

10 ay ago

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) tarafından yeni kayıt yaptıran öğrencilere yönelik düzenlenen oryantasyon günleri kapsamında ‘Hoş Geldin Partisi’ düzenlendi.

MAKÜ’ye bu yıl kayıt yaptıran birinci sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenen etkinlikler İstiklâl Yerleşkesi Amfi Tiyatro’da gerçekleştirildi. Binlerce öğrencinin katıldığı etkinlik DJ performansı ile başladı. Birbirinden hareketli parçalarla doyasıya eğlenen gençler aynı zamanda MAKÜ öğrenci topluluklarının açtığı stantları ziyaret ederek istedikleri topluluklara kayıt yaptırdılar.

Partide çeşitli yarışmalar da yapıldı. Yarışmalarda dereceye giren öğrencilere MAKÜ Sosyal tarafından çeşitli hediyeler verildi.

‘Üniversitene Hoş Geldin Partisi’nde gerçekleştirilen colorfest ise renkli görüntülere sahne oldu. Colorfest ile hem kıyafetler hem de amfi tiyatro rengarenk oldu. Etkinlikte MAKÜ Rektör Yardımcıları Prof.Dr. Mehmet Karaca, Prof.Dr. Hüseyin Dalgar ve  MAKÜ Sağlık Kültür spor Daire Başkanı Mehmet Şimşek’te yalnız bırakmadı.

Kodlama : SadeMedia Interactive