EğitimManşetÜniversite-MAKÜMAKÜ Mağaza öğrencilerin hizmetinde

1 sene ago

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Avşarhan Binasında açılan MAKÜ Mağaza, şehrimize uzak olan Üniversite Kampüsünde öğrencilerin acil ihtiyaçlarını karşılayabilecek ürünlerin satışını gerçekleştiriyor.

Avşarhan binası girişine açılan ve öğrencilerin çalıştırdığı MAKÜ Mağaza’da spor kıyafetlerden, öğrencilerin ihtiyacı olacak tüm ürünler yer alıyor.

MAKÜ Mağaza’dan alış-veriş yapan öğrenciler; “Üniversitemiz şu an şehre biraz uzak kalıyor. Herhangi acil bir ihtiyacımızda şehre gidip alma imkanımız olmuyor. Ama bu mağaza bizim acil ihtiyaçlarımız için gerçekten çok iyi oldu. Özellikle kıyafet ve aksesuar satışları çok güzel. İnsanlık hali yağmur oluyor, çamur oluyor, ya da herhangi bir talihsizlik sonucu kıyafete ihtiyacımız oluyor. Hemen buradan uygun fiyata kendimize göre bir şeyle bulma imkanımız oluyor.

Ayrıca spor kıyafetlerin olması bizler için büyük avantaj. Hem bir mağazadan daha uygun fiyata alışveriş yapabiliyoruz, hem de tuttuğumuz takımın formalarını bulabiliyoruz. Üniversitemizin bizlerin hayatını kolaylaştırmak için yaptığı tüm uygulamalardan çok memnunuz. Öğrenci ve öğrencinin mutluluğu odaklı bir üniversitede eğitim görüyoruz. Başta Rektör hocamız olmak üzere tüm üniversite yönetimine teşekkür ediyoruz” dediler.

Kodlama : SadeMedia Interactive