ManşetSporMaddeye değil, SPORA BAĞLAN

2 sene ago

Burdur’da Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından ‘Maddeye değil, spora bağlan’ etkinliği düzenlendi.

Gençlik Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte Saygı Duruşu ve İstiklâl Marşının okunmasından sonra Afrin operasyonuna katılan mehmetçikler için Fetih Suresi okundu, dua edildi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran; “Afrin Operasyonundaki askerlerimizin sağ salim hepsinin evlerine dönmelerini diliyorum. Bizim en büyük görevimiz onlara dua etmek. Ülkemizin huzuru ve refahı için onlara dua edelim” dedi.

Şiran çocuklarını Gençlik Merkezindeki spor faaliyetlerine gönderen ailelere teşekkür etti. Çocukların ve gençlerin sahiplenilmediği zaman bir başkalarının çok kolayca sahiplenebildiğini anlatan Şiran; “sizler tercihinizi spordan yana kullandınız. Antrenörlerimizede teşekkür ediyorum. Burdurumuzda tüm çocuklarımıza ulaşıp sosyal ve kültürel alanda devletimizin imkanlarını tüm kardeşlerimize sunmalıyız” dedi.

Minik sporcuların ellerinde uyuşturucuya karşı dövizler taşıdığıetkinlikte Gençlik Merkezinde spor yapan Güreş, Judo, Kick Boks ve Taekwondo sporcuları mini bir gösteri sundu.

Kodlama : SadeMedia Interactive