Geçtiğimiz günlerde (11 Kasım 2020) koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklayan Yeşilova Belediye Başkanı Mümtaz Şenel, koronavirüs mücadelesini kazanarak yeniden görevinin başına döndü.

Yeşilova Belediye Başkanı Mümtaz Şenel, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile görevinin başına sağlıkla döndüğünü belirtti.

Şenel’in sosyal medya paylaşımı şöyle:

“Görevimin başına sağlıkla dönmüş bulunuyorum. Sevgili eşimin de çok şükür sağlık durumu iyi. İstirahat dönemimde arayan; Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’na, Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun’a, Burdur Valimiz Ali Arslantaş’a, CHP Burdur Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Mehmet Göker’e, Burdur Milletvekilimiz Yasin Uğur’a Burdur Belediye Başkanımız Ali Orkun Ercengiz’e, CHP Burdur İl Başkanımız İzzet Akbulut’a, CHP Burdur İlçe Başkanımız Serkan Şimşek’e, Sevgili Görevdaşlarıma ve bana ulaşan herkese çok teşekkür ediyorum. Azimle ve sağlıkla vatandaşlarıma hizmet vermeye devam edeceğim. Hepinizden ricam lütfen corona tedbirlerimize hassasiyetle uyunuz. Çok ciddi bir süreçten geçiyoruz. Duymaya çok alışmış olsak da; maske, mesafe ve hijyen bu hastalıktan bizi koruyacak en önemli faktörler. Bu sebeple, kendiniz ve sevdikleriniz için lütfen kurallara uyalım. Herhangi bir belirti halinde vakit kaybetmeden sağlık kuruluşlarımıza başvuralım. Hepinize sağlıklı günler diliyorum.”