Medipol Başakşehir, Fraport Tav Antalyaspor, Bodrumspor ve Denizlispor’dan sonra Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Süper Lig ekiplerinden Türk Ocağı Limasol Kulübü’de  Burdur’da kamp yapacak.

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Medipol Başakşehir 26 Haziran-10 Temmuz tarihleri arasında yeni sezon hazırlıklarını Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi tesislerinde yaptı. Fraport TAV Antalyaspor ise 4 Temmuz’da başladığı Burdur kampını bugün yapacağı Bodrumspor hazırlık maçı ile tamamlıyor. TFF Birinci ekiplerinden Bodrumspor’un Burdur kampı devam ediyor. Denizlispor ise yarın Burdur’a gelerek yeni sezon hazırlıklarını kentte sürdürecek. 

Futbol ekiplerinin gözdesi haline gelen Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi tesisleri Ağustos ayında ise Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Süper Ligi ekiplerinden Türk Ocağı’nı ağırlayacak. Sarı siyahlılar 15-21 Ağustos tarihlerinde Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi tesislerinde kamp yapacak. Öte yandan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden 3-4 takımın daha Burdur’da kamp yapmaya sıcak baktığı öğrenildi.