Oy sayımı için sandıkları açılır açılmaz Kızılkaya için seçim sonuçları anlık olarak Burdur Yeni Gün Medya tarafından takip edilecek ve sonuçlar anlık olarak www.burduryenigun.com adresinden vatandaşlarla paylaşılacak. Açılan sandıkları ve oy oranlarını Burdur Yeni Gün’ün internet sitesinden, sosyal medya hesaplarından ya da canlı yayınından anbean takip edebilirsiniz

KIZILKAYA’nın Seçim Tablosu Nasıl?

31 Mart 2024 mahalli idareler seçimi için ise MHP’den İlkay Güngör, CHP’den Şeref Coşar, Yeniden Refah Partisi’nden Bayram Aslantaş, Saadet Partisi’nden Halil Çakar Kızılkaya Belediye Başkanlığı için adaylığa çıkan isimler oldu.

2024kızılkaya

31 Mart Pazar günü sandıklar açılır açılmaz oy sayımları ve oranları ile ilgili bütün bilgileri canlı olarak Burdur Yeni Gün WebTv’den canlı izleyebilir, www.burduryenigun.com internet sitesinden okuyabilir ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

KIZILKAYA Seçim Sonuçları Canlı ve Anlık Takip Et

Burdur merkez, ilçeler ve beldeler olmak üzere toplam on beş bölgede yöneticilerin oylama ile belirleneceği seçim 31 Mart Pazar gününde gerçekleştirilecek. Sandıkların açılması ile oy sayımı başlar başlamaz Kızılkaya seçim sonuçları, il merkezi, ilçeler ve beldelerdeki oy oranı canlı olarak aktarılacak. Burdur seçim sonuçları canlı olarak Burdur Yeni Gün’de paylaşılacak. Nerede, kimin, hangi partinin önde olduğunu sayfamızdan ve sosyal medya hesaplarımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.