Kim Milyoner Olmak İster'de 5 milyon TL'lik final sorusu için nefesler tutulmuş durumda. Başarılı yarışmacı Berk Göktaş Kim Milyoner Olmak İster 5 milyonluk soruyu açtırmayı başardı. Genç yarışmacı Berk Göktaş, performansıyla göz doldururken Kim Milyoner Olmak İster’in geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde başarısıyla tüm tebrikleri toplamış ve 1 milyon TL değerindeki 12. soruya da doğru cevap vermişti. Göktaş, bu akşam Milyoner’de 5 milyon TL değerindeki 13. soruyu yanıtlamaya çalışacak. Peki, Kim Milyoner Olmak İster Berk Göktaş kimdir? Berk Göktaş nereli, kaç yaşında, nerede okuyor?

1BERK GÖKTAŞ KİMDİR Kim Milyoner Olmak İster Berk Göktaş nereli, kaç yaşında, nerede okuyor

Kim Milyoner Olmak İster Berk Göktaş kimdir? Kim Milyoner Olmak İster yarışmasından 5 milyonluk soru ve cevabı bu akşam ekranlara gelecek bölümün ardından belli olacak. ATV ekranlarında yayınlanan fenomen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster’de geçtiğimiz hafta yarışmacı Berk Göktaş katılmış ve büyük bir başarıya imza atmıştı. Kenan İmirzalıoğlu’nun sunucu koltuğunda oturduğu Milyoner’de 1 milyon TL’lik soruyu doğru bilen Göktaş 5 milyonluk soruya gelmeyi başardı. 5 milyonluk soruya doğru cevap verip vermeyeceği konusunda adeta nefesler tutuldu. İşte merak edilenler….

2KİM MİLYONER OLMAK İSTER BERK GÖKTAŞ KİMDİR, NERELİ, KAÇ YAŞINDA

KİM MİLYONER OLMAK İSTER BERK GÖKTAŞ KİMDİR, NERELİ, KAÇ YAŞINDA?

Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 2. sınıf öğrencisi Berk Göktaş, sadece 19 yaşında olmasına rağmen ülke genelinde düzenlenen Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nda (YKS) gösterdiği olağanüstü başarıyla dikkatleri üzerine çekti. YKS'de elde ettiği 71. sıra ile dikkatleri üzerine çeken Göktaş, sadece akademik başarısıyla değil, aynı zamanda fizik ve uzay alanlarına olan ilgisiyle de büyük bir beğeni topladı. Berk Göktaş, yarışmada ilerleyebildiği noktaya kadar ilerlemek ve yarışmadan kazanacağı ödülle yurt dışında yüksek lisans yapmak istiyor.

3BERK GÖKTAŞ KİMDİR Kim Milyoner Olmak İster Berk Göktaş nereli, kaç yaşında, nerede okuyor

Berk Göktaş, Bu akşam sorulacak son soruyu doğru yanıtlarsa Milyoner tarihinde ilk kez 5 Milyon TL'lik ödülün sahibi olacak.

4BERK GÖKTAŞ KİMDİR Kim Milyoner Olmak İster Berk Göktaş nereli, kaç yaşında, nerede okuyor

Kenan İmirzalıoğlu başarı performansın ardından yarışmacıyı tebrik ederek, "Tüylerim diken diken oldu gerçekten. Hepimizi çok heyecanlandırdın. Yüreğine, aklına sağlık. Bugüne kadar verdiğin, kendini geliştirmek için verdiğin emeğe sağlık. Yürekten kutluyorum seni." dedi.

5BERK GÖKTAŞ KİMDİR Kim Milyoner Olmak İster Berk Göktaş nereli, kaç yaşında, nerede okuyor

Göktaş duygularını, "Çok heyecanlıyım, çok mutluyum! Yaşadıklarım film şeridi gibi geçti gözümün önünden. İyi bir sonuç alacağımı biliyordum ama bu kadar iyi olacağını tahmin etmemiştim" sözleriyle ifade etti.

KİM MİLYONER OLMAK İSTER 5 MİLYONLUK SORU İÇİN TIKLAYIN

Kaynak: Haber Merkezi