Oy sayımı için sandıkları açılır açılmaz Kemer için seçim sonuçları anlık olarak Burdur Yeni Gün Medya tarafından takip edilecek ve sonuçlar anlık olarak www.burduryenigun.com adresinden vatandaşlarla paylaşılacak. Açılan sandıkları ve oy oranlarını Burdur Yeni Gün’ün internet sitesinden, sosyal medya hesaplarından ya da canlı yayınından anbean takip edebilirsiniz

KEMER’in Seçim Tablosu Nasıl?

2019 mahalli idareler seçiminde Kemer’de toplam 1.286 seçmenden 1.167 oy sayımı gerçekleşti ve bu oylardan 1.089 tanesi geçerli sayıldı.

2019 yerel seçimlerinde Kemer Belediye Başkanlığı için AK Parti’den İsmail Özay, Saadet Partisi’nden Musa Kırlı, MHP’den Süleyman Yavuz, BTP’den İncigül Şimşek yarıştı. 787 oy sayısı ve %72.26 oy oranı ile AK Parti’den İsmail Özay Belediye Başkanlığı seçimini kazandı.

2019kemer

(Görsel: 31 Mart 2019 Seçim Sonuçları)

31 Mart 2024 mahalli idareler seçimi için ise Kemer’de  AK Parti’den İsmail Asan, MHP’den İsmail Yılmaz, İYİ Parti’den Mustafa Karaman, Yeniden Refah Partisi’nden Hasan Kazancı, Zafer Partisi’nden Ahmet Efe Nurel, Saadet Partisi’nden Mehmet Baş, HÜDA Par’dan Akif Karadaş Kemer Belediye Başkanlığı için adaylığa çıkan isimler oldu.

2024kemer

(Görsel: 31 Mart 2024 Seçim Adayları)

31 Mart Pazar günü sandıklar açılır açılmaz oy sayımları ve oranları ile ilgili bütün bilgileri canlı olarak Burdur Yeni Gün WebTv’den canlı izleyebilir, www.burduryenigun.com internet sitesinden okuyabilir ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

KEMER Seçim Sonuçları Canlı ve Anlık Takip Et

Burdur merkez, ilçeler ve beldeler olmak üzere toplam on beş bölgede yöneticilerin oylama ile belirleneceği seçim 31 Mart Pazar gününde gerçekleştirilecek. Sandıkların açılması ile oy sayımı başlar başlamaz Kemer seçim sonuçları, il merkezi, ilçeler ve beldelerdeki oy oranı canlı olarak aktarılacak. Burdur seçim sonuçları canlı olarak Burdur Yeni Gün’de paylaşılacak. Nerede, kimin, hangi partinin önde olduğunu sayfamızdan ve sosyal medya hesaplarımızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.