GündemİlçeManşetKaramanlı ilçesinde ‘alt yapı atağı’ sürüyor

2 hafta ago

Burdur’da son zamanlarda alt yapı yatırımları ile dikkat çeken, adından sıkça söz ettiren Karamanlı Belediyesi, alt yapı atağını sürdürüyor. Karamanlı’da bölgenin en büyük kilit parke üretim tesisi için çalışmalar devam ediyor.

Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda, 2 milyon 500 bin lira maliyetli, yeni kilit parke tesisinin kurulumuna başlanıldığını duyurdu.

Karamanlı ilçesindeki yeni tesisin makine ve ekipmanları bölgenin en büyük tesisi olacağını vurgulayan Başkan Selimoğlu, yeni ekipmanların Karamanlı Belediyesi kilit parke tesisinin 3. makinesi olduğunu, Karamanlı’ya kazandırıldığını açıkladı.

“Durmak, Duraklamak, Yorulmak Yok” sloganı ile çalışmalara devam ettiklerini sözlerine ekleyen Karamanlı Belediye Başkanı Selimoğlu; “Burdur’un en büyük üretim tesislerini oluşturuyoruz. Ülkemiz bir yandan Koronavirüs pandemisi ile mücadelesine devam ederken diğer yandan da yatırımlarımız ve çalışmalarımız hızla devam ediyor. Kredisiz aldığımız parke tesisimiz Belediyemize, Karamanlı’mıza ve Burdur’umuza hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin inşallah.” ifadelerini kullandı.

Kodlama : SadeMedia Interactive