EkonomiManşetSiyasetKAMİL ÖZCAN: “Ankara’da çiftçinin hayvancının dertlerine çare olacağım”

5 sene ago

İlimizde 8 yıllık Yetiştiriciler Birliği Başkanlığı görevinin ardından aktif siyasete atılan AK Parti‘nin 25. dönem 3. sıra Burdur Milletvekili Adayı olan Kamil Özcan yaptığı açıklamada seçim çalışmalarını değerlendirdi.

Sahada gördüğü ilgiden memnun olduğunu belirten, iktidar partisinin bu kez Burdur’dan üç Millletvekili çıkaracağına önce kendisinin, daha sonra çevresinin şimdi de halkın, kamuoyunun inanmaya başladığını öne süren Özcan, “ben bir köylüyüm, köyde doğdum, halen köyde oturuyorum. Benim şehirde evim yok, sabah ineğin altından sütü sağıp, teslim ettikten sonra diğer işlerime gidiyorum. Köylünün besicinin çiftçinin derdini, sıkıntılarını biliyorum, bunun yanında çözüm yollarının da neler olduğunu da biliyorum. Eğer Allah nasip eder de Milletvekili olursam, Ankara’da çiftçinin hayvancının dertlerine çare olacağım” dedi.

AK Parti Burdur Milletvekili Adayı Kamil Özcan, AK Parti’nin 7 Haziran seçimlerinde de 3’te 3 yapması ile kazananın kendisi ile birlikte AK Parti’nin olacağını söyledi. Gece gündüz demeden dağ taş Burdur’u Teşkilat ve Milletvekili Aday arkadaşları ile birlikte dolaştığını söyleyen Kamil Özcan, ”AK Parti’nin 7 Haziran’da yapılacak olan milletvekili Seçimlerinde 3 Milletvekilliğinin üçünü de kazanarak, iktidarın yanında Burdur’a çok büyük bir prestij kazanarak hizmetlerin artmasını sağlayacak” dedi.

Kendisinin 8 yıldır başkanlığını yaptığı Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği’ni Türkiye’nin en aktif ve en teşkilatlı birliklerinden birisi haline getirdiğini ve Burdur Hayvancılığının Türkiye’de bir marka olmasında büyük çalışmaları olduğunu söyleyen Kamil Özcan; “Ben bir köylüyüm, köyde doğdum, hala köyde oturuyorum. Benim şehirde evim yok, sabah ineğin altından sütü sağıp, teslim ettikten sonra diğer işlerime gidiyorum. Köylünün besicinin çiftçinin derdini, sıkıntılarını biliyorum, bunun yanında çözüm yollarının da neler olduğunu da biliyorum. Eğer Allah nasip eder de Milletvekili olursam, Ankara’da çiftçinin hayvancının dertlerine çare olacağım, Burdur tarım ve hayvancılığının ileri gitmesini, vatandaşlarımın memnuniyeti için çalışacağım, Ben Ankara’nın ve bürokrasinin yabancısı değilim. Bir dönem Türkiye Damızlık Sığır Yetiştiricileri Merkez Birliği Başkanlığı da yaptım. Ben bu işlerin içerisinde tarım ve hayvancılığın içerisinde yoğruldum. Ben Burdur Halkına güveniyorum, onlar da bana güvensin. Ben AK Parti’nin Burdur’da 3’te 3 yapacağına eminim ve Burdur bu kazanımları ile Türkiye’nin en gözde illeri arasında yerini alacak. Üreticinin, çiftçinin, besicinin, köylünün sesi olacağım. Bu güne kadar yaptıklarım ve başarılı çalışmalarım ileri de neler yapabileceğimin de teminatıdır. Ben inandım, Burdur Halkı da inansın” şeklinde konuştu.

Kodlama : SadeMedia Interactive