EkonomiManşetSiyasetKalkınma Bakanı Yılmaz’a yaptığı ziyareti değerlendiren Özçelik: “BURDUR’un BÜTÇEDEN EN İYİ PAYI ALMASI İÇİN ÇABALIYORUZ”

4 sene ago

Ak Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, Ankara mesaisinde Burdur’da yapımı planlanan, hayata geçirilen projelerin, yatırımların, ödeneklerin takibini sürdürüyor… Kamu yatırımlarının planlandığı en önemli birimlerden biri olan Kalkınma Bakanlığı’nda ziyaret turu gerçekleştiren Özçelik, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz’la görüştü. Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun’u ve Sosyal Sektörler ve Koordinasyon Genel Müdürü Ahmet Alper Eğe’yi de makamlarında ziyaret eden Özçelik, Burdur’a yapılacak yatırımlar ile ilgili görüşmelerde bulundu.

‘Burdur olarak bütçeden istenilen payı almak için çalıştığını’ belirten Özçelik “Burdur olarak bütçeden istediğimiz payları alacağız. Burdur’umuzun kalkınması için AK Parti Hükümetleri bütçeleri iyi yöneterek Ülkemizin tüm şehirlerini mamur etmeye çalışıyor.” değerlendirmesinde bulundu.

Ak Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, yoğun Ankara mesaisinde burdur için yatırımları sıkı takibe devam ediyor. Milletvekili Özçelik Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz’ı ve Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun’u ve Sosyal Sektörler ve Koordinasyon Genel Müdürü Ahmet Alper Eğe’yi makamlarında ziyaret ederek Burdur’a yapılacak yatırımlar ile ilgili görüşmelerde bulundu. Ziyaretlerle ilgili kısa bir açıklama yapan Özçelik “Kalkınma Bakanımız Cevdet Yılmaz ve Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun’u ve Hemşerimiz Sosyal Sektörler ve Koordinasyon Genel Müdürü Ahmet Alper Eğe’yi makamlarında ziyarette bulundum. Bütçe görüşmeleri sonrası 2016 Yatırımları için taleplerimizi ilettim. Sağlık yatırımları, Burdur merkeze hastane, Burdur merkez ve Bucak içme suyu, eğitim yatırımları, Gençlik Spor yatırımları, DSİ yatırımları, Kültür Turizm yatırımları, Aile ve Sosyal Politikalar yatırımlarımızı tek tek değerlendirdik. Tüm ilçelerimizin yatırıma girecek konularını gündeme getirdim.” bilgisini paylaştı.

Burdur olarak bütçeden istenilen payı almak için çalıştığını belirten Ak Parti Burdur Milletvekili Özçelik “Burdur olarak bütçeden istediğimiz payları alacağız. Burdur’umuzun kalkınması için Ak Parti Hükümetleri bütçeleri iyi yöneterek Ülkemizin tüm şehirlerini mamur etmeye çalışıyor. Her yıl TBMM’de Bütçeye hayır oyu veren Muhalefetin bu yatırım ve hizmetler gerçekleşince ve gözleriyle görünce hangi duygulara kapıldıklarını merak ediyorum doğrusu. İlimiz ve İlçelerimiz için verdiğimiz sözleri yerine getirmek için çalışmalarımız sürecek” şeklinde konuştu.

Kodlama : SadeMedia Interactive