Burdur Kahveciler Esnaf Odası genel kurulunda Mehmet Ali Seçer üyelerin oylarıyla güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

Burdur Esnaf Odaları Birliği’ne bağlı Burdur Kahveciler Esnaf Odası genel kurulu geçtiğimiz pazar günü Öğretmenevinde gerçekleştirildi.

Genel kurulda Divan Başkanlığı yapan Kahveciler Kıraathaneciler Fedarasyonu Genel Başkanı Murat Ağaoğlu ile BESOB Başkanı Metin Sipahi, Mehmet Ali Şeçer’e teşekkür belgesi takdim etti.

Mevcut Başkan Mehmet Ali Seçer ile Üzeyir Çetin’in başkanlık için yarıştığı kongrede 77 oy alan mevcut Başkan Mehmet Ali Seçer güven tazeleyerek yeniden Burdur Kahveciler Esnaf Odası’nın başkanı oldu. Diğer aday Üzeyir Çetin ise 47 oy aldı.

Burdur Kahveciler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Ali Seçer, “Yapılan Olağan Genel Kurulumuzda bizi bu göreve tekrar layık gören tüm üyelerimize Yönetim ve Denetim Kurulum adına çok teşekkür ediyorum. Her zaman üyelerimizin yanında olacağımızı belirtirim.” dedi.

Burdur Esnaf Odaları Birliği Başkanı Metin Sipahi’de kongre sonrasında yaptığı açıklama da; “Burdur Esnaf Odaları birliğimize bağlı Burdur Kahveciler Esnaf odası seçimli genel kuruluna katılım sağladık. Divan başkanlığını Kahveciler Kıraathaneciler Fedarasyonu genel başkanı kardeşim çalışma arkadaşım sayın Murat Ağaoğlu’nun yaptığı genel kurulda bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür belgesini Mehmet Ali Seçer’e Fedarasyon başkanım ile birlikte taktim ettik. 2 liste ile girilen seçimli genel kurulda başkanlığa tekrardan seçilen kardeşim dostum Mehmet Ali Seçer’e ve yönetimine hayırlı olmasını diler esnaf ve sanatkarlarımıza Burdur’umuza hayırlara vesile getirmesini diliyorum.” İfadelerini kullandı.