İzmir Burdurlular Derneği’nin her yıl geleneksel hale getirdiği ve hayırsever Burdurluların katkılarıyla hazırladığı Ramazan Ayı gıda ve erzak yardımı kolileri; İzmir’de ve ayrıca Burdur (il merkezi) ile Ağlasun, Altınyayla (Dirmil), Bucak, Çavdır, Çeltikçi, Gölhisar, Karamanlı, Kemer, Tefenni, Yeşilova olmak üzere tüm ilçelerinde ve bağlı köylerinde yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşlara ayrı ayrı ulaştırıldı.

İzmir Burdurlular Derneği, her yıl geleneksel hale getirdiği gıda ve erzak yardımı kolilerini bu yıl da ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

İzmir Burdurlular Derneği Başkanı Refik Kaya, “Hayırsever hemşerilerimizin katkılarıyla hazırladığımız Ramazan Ayı gıda ve erzak yardımı kolilerimiz; İzmir’de ve ayrıca memleketimiz Burdur (il merkezi) ile Ağlasun, Altınyayla (Dirmil), Bucak, Çavdır, Çeltikçi, Gölhisar, Karamanlı, Kemer, Tefenni, Yeşilova olmak üzere tüm ilçelerimizde ve bağlı köylerimizde yaşayan ihtiyaç sahibi hemşerilerimize ayrı ayrı ulaştırılmıştır. Bu kapsamda; yardımların temininden dağıtımına kadar katkı koyan, emek veren tüm hayırsever hemşerilerimize, Burdur il merkezi ve tüm ilçelerimizde dağıtımı gönüllü üstlenen Burdur Zafer Mahalle Muhtarı Nail Aksöz ve Ortaklar Kebap Osman Yıldırım’a yürekten teşekkür ederiz. Allah yapılan hayırları kabul etsin. Hayırlı Ramazanlar dileriz.” dedi.