GündemİlçeManşetSiyasetİYİ Parti heyetinden, Gölhisar turu “Millet değişim istiyor!”

4 hafta ago

Geçtiğimiz hafta ikinci büyük kongresini gerçekleştiren İYİ Parti yöneticileri, bu hafta da sahaya inerek, yollara çıktı. İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk ile İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Temel Başbuğ, ilimizin batı bölgesindeki büyük ilçelerinden Gölhisar‘da çeşitli ziyaretler ve temaslarda bulundu.

Öztürk ile Başbuğ, İYİ Parti Burdur İl Başkanı Faruk Erkan ile birlikte “Türkiye’yi karış karış geziyor, Vatandaşlarla hem hal oluyoruz” slogını ile düzenlenen programlar kapsamında Gölhisar’ı ziyaret etti. Öztürk’ün ziyaretine İYİ Parti İl Teşkilatı yöneticileri ile ve Gölhisar İlçe yönetimi de katıldı.

İYİ Parti heyeti, halkın zor bir durumda olduğunu, insanların artık değişim istediğini belirtiler.

Ziyaretin oldukça verimli geçtiğini ifade eden İyi Parti Burdur İl Başkanı Faruk Erkan, Gölhisar’da Kaymakamlık, Belediye, Esnaf Odası, Esnaf Kefalet Odası, Ziraat Odalarının ziyaret edildiğini söyledi. Başkan Erkan, Gölhisar ve Tefenni Seracılar Birliği ile de kapsamlı bir toplantıda bir araya gelindiğini söyledi.

Vatandaşlarla da bir araya gelerek bol bol sohbet etme fırsatı yakaladıklarını söyleyen Başkan Faruk Erkan “Bu millet değişim istiyor” dedi.

Kodlama : SadeMedia Interactive