İYİ Parti Burdur İl Başkanı Faruk Erkan, “Sanayicimizi, esnafımızı ve halkımızı Kovid-19 bile bu kadar mahvetmemişti. Bu işin sonu nereye varacak? ‘Elektrik, doğalgaz, akaryakıt ve temel gıda’ maddelerine gelen, bir türlü önüne geçilemeyen zamlar altında ezilmeye devam ediyoruz. Yetti artık inin milletin sırtından.” dedi.

Erkan, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile elektrik, doğalgaz, akaryakıt ve temel gıda ürünlerine gelen zamları eleştirdi.

İYİ Parti Burdur İl Başkanı Faruk Erkan, paylaşımında şunları söyledi;

“Sanayicimizi, esnafımızı ve halkımızı Kovid-19 bile bu kadar mahvetmemişti. Bu işin sonu nereye varacak? ‘Elektrik, doğalgaz, akaryakıt ve temel gıda’ maddelerine gelen, bir türlü önüne geçilemeyen zamlar altında ezilmeye devam ediyoruz. Paramızın değerinin her geçen gün erimesi de cabası. Maaşlara verilen zamların bir etkisinin kalmadığı şu günlerde, gerçekten milletimizi, ülkemizi düşünüyorsanız elinizi vicdanınıza koyun ve yapılması gerekenleri yapın. Yapamayacaksanız da getirin sandığı seçime gidelim! İYİ Parti olarak milletimizi hak ettiği refaha kavuşturmak için; Deneyimli kadrolarımız ve projelerimizle biz hazırız, biz çözeriz! Yetti artık inin milletin sırtından.”