GündemİlçeManşetİYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Safa Sönmez’den; HİZARCILAR, MARANGOZ VE MOBİLYACILAR’A SİPERLİKLİ MASKE

2 hafta ago

Siyaset faaliyetlerinde sosyal içerikli çalışmalara da ağırlık veren İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Safa Sönmez beraberinde Bucak Belediye Meclis Üyesi Fuat Şan ile Bucak Hizarcılar, Marangoz ve Mobilyacılar odası Başkanı Sayın İsmail İnan’ı iş yerinde ziyaretettiler. Bu ziyaret esnasında odasına kayıtlı olan tüm esnafların sorunlarının olup olmadığını ve çözüm noktasında kendilerinin yapabileceği hususlar konusunda fikir alış-verişinde bulundular.

İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Safa Sönmez; ’Diğer esnaflarımız gibi Hızarcı, Marangoz ve Mobilyacı esnaflarımızda bizim için çok kıymetlidir. Çalışırken üretirken hem Covid-19’dan hem de Ağaç Tozundan korunabilmeleri amacıyla Siperlikli Maskeleri tüm esnafımıza dağıtması için oda Başkanımız İsmail İnan’a Belediye Meclis Üyemiz Sayın Fuat Şan ile birlikte İlçe Başkanlığımız olarak maskeleri teslim ettik. Tüm Ülke olarak birlikteliğimiz sayesinde tez zamanda Tüm Dünyayı etkisi altına alan Virüsten Allah’ın izniyle kurtulacağız. Ancak biraz daha sabredelim evde kalmaya devam edip zorunlu olmadıkça dışarı çıkmamaya özen gösterelim, şu mübarek ayda dualarımızı eksik etmeyelim ve normalleşme konusunda rehavete kapılmadan biraz daha sabır ederek virüsten kurtulalım.” ifadelerini kullandı.

Ayrıca Başkan Safa Sönmez; ‘Tüm Esnafımızın her zaman her konuda İYİ Parti olarak yanlarında olduğumuzu buradan açık bir şekilde ifade ediyorum ve bu vesileyle tüm hemşehrilerimizin Ramazan-ı Şerif ayını kutlar,tüm esnafımıza hayırlı işler dilerim’  dedi.

Kodlama : SadeMedia Interactive