CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut, Pazartesi günü başlayacak olan 2021-2022 eğitim-öğretim yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut, 6 Eylül’de başlayacak olan yeni eğitim öğretim dönemin öğrenci, öğretmen ve eğitim camiasına hayırlı olmasını ve başarılı geçmesini dileyerek, “İyi bir eğitim, gelecek yarınların inşası için önemli” dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut, mesajında şu ifadeleri kullandı; “Geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızın ve gençlerimizin yeni bir eğitim öğretim dönemi heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. Çağın gereksinimlerine uygun, çağdaş, modern ve teknoloji üreten, bilgiyi paylaşabilen nesiller yetiştirmek için hepimiz eğitimcilere destek olmalıyız. Bilgi üreten, paylaşan ve insanların yararına sunabilen genç nesiller, Ülkemizin en büyük zenginliği olacaktır. Muasır medeniyetler seviyesini yakalamış, güçlü ve kalkınmış bir Türkiye’nin yolu eğitimden geçmektedir. Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün “Yeni nesil sizin eseriniz olacaktır” diye hitap ettiği değerli öğretmenlerimizin ve ülkemizi güvenle geleceğe taşıyacak olan tüm öğrencilerimizin 2021-2022 eğitim öğretim yılını en içten dileklerimle kutlar, öğrencilerimize başarılar dilerim.”