Genelİstasyon Caddesi’nde yola sandalye koyulmayacak

5 sene ago

Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, İstasyon Caddesi esnafını net bir şekilde uyardı. Ercengiz, tek taraflı yürüyüş yolu olacak İstasyon Caddesi’nde, kaldırım ve yürüyüş yoluna tek bir sandalye bile koymaya izin vermeyeceklerini vurguladı.

TOLERANS YOK!

Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, İstasyon Caddesi esnafını, yürüyüş yolu ve kaldırım çalışmalarının tamamlanmasına yakın kesin bir dille uyardı. ‘İstasyon Caddesi Yürüyüş Yolu’na bir tek sandalye atan olursa en ağır cezayı keseceğim.’ diyen Ercengiz, “Bir tek tabure bile istemiyorum. Orada insanlar yürüyecek. Yürürken insanların kendilerini rahatsız edecek bir görüntü kesinlikle kabul etmiyorum. Vatandaşımız gönül rahatlığıyla yürüyecek. Bu konuda asla tolerans yok.” diye konuştu.

ORASI VATANDAŞIN YOLU!

Esnaflarla şimdiden görüşerek, uyarılar yaptığını söyleyen Başkan Ercengiz, “Bunlara riayet etmeyen arkadaşlara Zabıtayı gönderiyorum, uyarıyorlar. Bir kere bunu kabul edecekler. Orası yol. Kaldırım ve yol da asla ve asla hiçbir şekilde bir tek süpürge dahi olmayacak. Orası vatandaşın yolu.” diyerek, bu konudaki tavrını net biçimde ortaya koydu.

KADINLARIN EL EMEĞİ ÜRÜNLERİİÇİN YER VERİLECEK

Ercengiz, İstasyon Caddesi’ndeki yürüyüş yoluna, kadınların el emeği ürünlerini sergileyebilecekleri bir yer verileceğini de sözlerine ekledi.

Hacer ZEREN

Kodlama : SadeMedia Interactive