İstanbul'da 01 Temmuz 2024 Tarihinde Planlanan Elektrik Kesintileri

Galatasaray-Fortuna Düsseldorf Hazırlık Maçı Bu Akşam! Maç Hangi Kanalda, Saat Kaçta? Galatasaray-Fortuna Düsseldorf Hazırlık Maçı Bu Akşam! Maç Hangi Kanalda, Saat Kaçta?

İstanbul'un çeşitli ilçelerinde 01 Temmuz 2024 Pazartesi günü planlı elektrik kesintileri yaşanacak. Kesintiler, yatırım, dönüşüm ve bakım çalışmaları nedeniyle belirli bölgelerde elektrik hizmetinin geçici olarak durdurulmasına neden olacak.

Bağcılar İlçesi: Bağcılar ilçesinde 8 saat sürecek elektrik kesintisi yaşanacak. Kesintiden etkilenecek bölgeler arasında Merkez-Mahmutbey Mahallesi'nin 2417, 2418, 2419, 2420 ve 2426 numaralı sokakları ile 2401, 2402, 2403, 2404, 2405 ve 2406 numaralı sokakları bulunuyor. Kesintinin sebebi, yatırım ve dönüşüm çalışması olarak açıklandı. Kesinti 01 Temmuz 2024 Pazartesi saat 20:00'de başlayacak ve 02 Temmuz 2024 Salı saat 04:00'te sona erecek.

Kağıthane İlçesi: Kağıthane ilçesinde 1 saat sürecek elektrik kesintisi yaşanacak. Kesintiden etkilenecek bölgeler arasında Merkez-Hürriyet Mahallesi'nin Ocak ve Park sokakları ile Çağlayan Mahallesi'nin Ocak, Park, Taşlık ve Taşocağı sokakları bulunuyor. Kesintinin sebebi, bakım çalışması ve önleyici bakım olarak açıklandı. Kesinti saat 17:30'da başlayacak ve 18:30'da sona erecek.

Beyoğlu İlçesi: Beyoğlu ilçesinde 1 saat sürecek elektrik kesintisi yaşanacak. Kesintiden etkilenecek bölgeler arasında Merkez-Sütlüce Mahallesi'nin Akdağ, Atmaca, Bade, Bekçi, Bıldırcın, Elif Efendi, Fuadiye, Fuadiye Çıkmazı, Güldürmez, Halıcıoğlu Okmeydanı, Kısa Bayır, Leylek, Murat, Sandalcı Kerim Mezarık Aralığı, Talip Paşa, Talip Paşa Arkası, Talip Paşa Arkası Aralığı, Talip Paşa Cami, Tavcı, Uzun Bayır, Yeni Bayır, Yeni Bayır Aralığı, Yeni Çınar, Zor Bayır, Çelebi, Özgür, İmrahor, Şeker Kuyusu sokakları bulunuyor. Kesintinin sebebi, bakım çalışması ve önleyici bakım olarak açıklandı. Kesinti saat 16:00'da başlayacak ve 17:00'de sona erecek.

Esenyurt İlçesi: Esenyurt ilçesinde 3 saat sürecek elektrik kesintisi yaşanacak. Kesintiden etkilenecek bölgeler arasında Başakşehir ilçesi Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi'nin sokakları bulunuyor. Kesintinin sebebi, bakım çalışması ve kapsamlı TM bakımı olarak açıklandı. Kesinti saat 13:00'te başlayacak ve 16:00'da sona erecek.

Silivri İlçesi: Silivri ilçesinde 3 saat sürecek elektrik kesintisi yaşanacak. Kesintiden etkilenecek bölgeler arasında Merkez-Çayırdere Mahallesi'nin Cennet sokakları bulunuyor. Kesintinin sebebi, bakım çalışması ve kapsamlı TM bakımı olarak açıklandı. Kesinti saat 13:00'te başlayacak ve 16:00'da sona erecek.

Arnavutköy İlçesi: Arnavutköy ilçesinde 5 saat sürecek elektrik kesintisi yaşanacak. Kesintiden etkilenecek bölgeler arasında Merkez-Yavuz Selim Mahallesi'nin Cansel, Taş, Tepeüstü, Tütüncü, Yardım ve Ziya Ülhak sokakları bulunuyor. Kesintinin sebebi, bakım çalışması ve kapsamlı havai hat bakımı olarak açıklandı. Kesinti saat 12:00'de başlayacak ve 17:00'de sona erecek.

Şişli İlçesi: Şişli ilçesinde 7 saat sürecek elektrik kesintisi yaşanacak. Kesintiden etkilenecek bölgeler arasında Merkez-Kaptanpaşa Mahallesi'nin Halit Ziya Türkkan ve Piyalepaşa Bulvarı sokakları bulunuyor. Kesintinin sebebi, abone/şube bağlantısı olarak açıklandı. Kesinti saat 10:00'da başlayacak ve 17:00'de sona erecek.

Kaynak: Haber Merkezi