Isparta'da 01 Temmuz 2024 Tarihinde Planlanan Elektrik Kesintileri

Isparta ilinde 01 Temmuz 2024 Pazartesi günü çeşitli ilçelerde planlı elektrik kesintileri yaşanacak. Kesintiler, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle belirli bölgelerde elektrik hizmetinin geçici olarak durdurulmasına neden olacak.

Merkez İlçesi: Isparta Merkez ilçesinde 7 saat sürecek elektrik kesintisi yaşanacak. Kesintiden etkilenecek bölgeler arasında Gökçebağ Köyü Yol Altı Mahallesi bulunuyor. Kesintinin sebebi, bakım çalışması olarak açıklandı. Kesinti saat 10:00'da başlayacak ve 17:00'de sona erecek.

Aynı gün Merkez ilçesinde 1 saat sürecek başka bir elektrik kesintisi daha planlanmış durumda. Bu kesintiden İstiklal ve Pirimehmet mahalleleri etkilenecek. Kesintinin sebebi, bakım çalışması olarak belirtildi. Kesinti saat 10:00'da başlayacak ve 11:00'de sona erecek.

15 Temmuz'da Sela Okunacak mı? Saat ve Yer Bilgileri 15 Temmuz'da Sela Okunacak mı? Saat ve Yer Bilgileri

Merkez ilçesinde 7 saat sürecek bir başka elektrik kesintisi daha yaşanacak. Bu kesintiden Kurtuluş mahallesi etkilenecek. Kesintinin sebebi, deplase çalışması olarak açıklandı. Kesinti saat 09:00'da başlayacak ve 16:00'da sona erecek.

Ayrıca, Merkez ilçesinde 1 saat sürecek başka bir elektrik kesintisi daha planlanmış durumda. Bu kesintiden Davraz ve Yazısöğüt mahalleleri etkilenecek. Kesintinin sebebi, bakım çalışması olarak belirtildi. Kesinti saat 09:00'da başlayacak ve 10:00'da sona erecek.

Eğirdir İlçesi: Eğirdir ilçesinde 7 saat sürecek elektrik kesintisi yaşanacak. Kesintiden Çay Köyü etkilenecek. Kesintinin sebebi, bakım çalışması olarak açıklandı. Kesinti saat 10:00'da başlayacak ve 17:00'de sona erecek.

Yalvaç İlçesi: Yalvaç ilçesinde 7 saat sürecek elektrik kesintisi yaşanacak. Kesintiden Yarikkaya Köyü etkilenecek. Kesintinin sebebi, bakım çalışması olarak açıklandı. Kesinti saat 09:00'da başlayacak ve 16:00'da sona erecek.

Kaynak: Haber Merkezi