Temizlik personeli alımı başladı: İŞKUR’dan dev ilan!

THY 10 Bin Personel Alımı Yapacak THY 10 Bin Personel Alımı Yapacak

İş arayanlar için müjdeli haber geldi! Türkiye genelinde kamu ve özel sektörde 11 bin güvenlik ve temizlik personeli alımı için Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) harekete geçti. KPSS şartının olmamasıyla dikkat çeken bu alımla iş fırsatları artıyor.

KPSS şartsız iş ilanları

Özellikle KPSS sınavına girmeden iş sahibi olmak isteyenler için muhteşem bir fırsat! İŞKUR'un duyurduğu 11 bin kişilik güvenlik ve temizlik personeli alımı, iş arayanlara kapılarını açıyor. Başvuru yapmak için acele edin!

Güvenlik ve temizlik personeli alımında farklı alanlar, binlerce kontenjan

İŞKUR'un ilan ettiği alımlar kapsamında 11 bin kişilik kontenjan, farklı alanlarda adaylara iş imkânı sunuyor. Güvenlik görevlisi ve temizlik personeli pozisyonlarında açılan bu alımlara başvurular başladı. Detaylar için haberimizi okuyun!

Güvenlik görevlisi alımı:

Pozisyon

Kontenjan

Özel Güvenlik Görevlisi (Silahlı) - 368

Özel Güvenlik Görevlisi (Silahsız) - 1517

Güvenlik Görevlisi - 1334

Güvenlik Görevlisi (Hastane) - 1

Temizlik personeli alımı:

Pozisyon

Kontenjan

Beden İşçisi (Temizlik) - 868

Uçak Temizlik Görevlisi - 6

Temizlik Görevlisi - 6876

Temizlik Görevlisi (Hastane) - 69

Temizlik Hizmetleri Proje Müdürü - 5

Temizlik İşçisi (Elle - Cadde, Sokak, Park vb.) - 11

İŞKUR'un belirlediği başvuru şartlarına uygun adaylar, güvenlik ve temizlik personeli pozisyonları için başvurularını İŞKUR'un resmi internet sitesi üzerinden veya en yakın İŞKUR bürosuna giderek yapabilirler. Başvuru süreci ve gereken belgeler hakkında detaylar için haberimizi inceleyin!

KPSS şartının olmamasıyla dikkat çeken bu iş ilanları, iş arayanlara yeni bir umut ışığı oluyor. Türkiye genelinde farklı alanlarda binlerce kontenjanla başvurular başladı. Siz de hemen başvurun ve iş hayatına adım atın!

Kaynak: Haber Merkezi