ManşetSiyasetİlimiz CHP Milletvekili Göker: ‘BAŞKAN ERCENGİZ’LE PROBLEMİMİZ YOK’

5 sene ago

CHP Burdur Milletvekili Dr. Mehmet Göker, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği Bucak ziyareti ile ilgili hakkında çıkan spekülasyonlar hakkında ilk kez konuştu. Sorunları Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ile konuşarak hallettiklerini açıklayan Göker, “Bizim Başkanımızla aramızda herhangi bir sıkıntı yok” ifadesini kullandı.

Bilindiği gibi; ilimiz CHP Milletvekili Dr. Mehmet Göker’in, Bucak Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu sünnet şölenine katılması ve Belediye Başkanı Süleyman Mutlu ile samimi pozlar vermesi bazı eleştirilere neden olmuştu… Sosyal medya üzerinden, bazı CHP’liler tarafından yapılan paylaşımlarda, Mehmet Göker’e tepki gösterilmişti…

Mehmet Göker ise; sosyal medya üzerindeki hesabından ‘Etmiş olduğum milletvekili yeminine sadık kalarak Cumhuriyet Halk Partisi Bucak İlçe Örgütü’nün daveti üzerine, insani duygularla dini vecibelerini yerine getiren ailelerin ve sünnet çocuklarının sevincine ortak olmamdan rahatsız olanlardan özür dilerim’ diye yazarak cevap vermişti.

Milletvekili Dr. Mehmet Göker, gazetemiz Muhabiri Hacer Zeren’in konu ile ilgili sorusunu, “Bence bir yanlış algı oluştu. Birbirimizle konuşarak o yanlış algıyı düzelttik. Bizim Başkanımızla aramızda bir sıkıntımız yok.” diyerek yanıtladı.

Hacer ZEREN

Kodlama : SadeMedia Interactive