Burdur İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay, Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atandı.

Atama kararını sosyal medya hesabından yayınladığı veda mesajı ile duyuran Müdür Çay, paylaşımında “Güller, göller, gönüller diyarı Burdur’a ve güzel insanlarına veda.. Allah’a emanet olun. Kalın sağlıcakla.” dedi.

Müdür Emre Çay’ın veda mesajı şöyle;

“Güller, göller, gönüller diyarı Burdur’a ve güzel insanlarına veda…

Yaklaşık 2 yıldır büyük bir istek ve heyecanla başladığım görevimden, Millî Eğitim Bakanlığımızın takdir ve tensipleriyle Muğla İl Millî Eğitim Müdürü olarak atanmam sebebiyle ayrılıyorum. Bu süreçte bizlere emanet edilen yavrularımız için elimizden gelen tüm gayretleri sarf ettiğimizi bilmenizi isterim.
Uyguladığımız Projeler ve idareciler ile öğretmenlerimizin samimi gayretleri, velilerimizin büyük destekleri, öğrencilerimizin emekleri sayesinde, koyulan her hedefin üstünde bir sonuç almayı Rabbim bizlere nasip etti. İnanıyorum ve biliyorum ki başarının genlerinde ve geleneğinde var olduğu Burdur’da, bu ivme bundan sonrasında da artış göstermeye devam edecektir.
Eğitim meşalesini daha canlı ve etkili kılmak adına tüm idareci ve öğretmenlerimiz, kamu kurum ve kuruluşlarımız, Sivil Toplum Kuruluşları ve diğer paydaşlarımızla el ele omuz omuza vererek huzurlu, etkin, aktif ve başarılı bir dönemi geride bıraktığımızı düşünüyorum. Desteklerini bizlerden esirgemeyen başta Sayın Valimiz Ali ARSLANTAŞ, Saygıdeğer Milletvekillerimiz, kamu kurum ve kuruluş amirlerimiz
olmak üzere emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum.

Nasıl başladığınız ve karşılandığınızdan öte nasıl bitirdiğiniz ve uğurlandığınız önemlidir. Bugün, karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde geride bıraktığımız bu hizmet döneminin, uğurlanırken de aynı muhabbet ve dostlukla sürmesi memnuniyetimizi ve geleceğe dair umutlarımızı daha da arttırmıştır.

İnşallah yeni görev yerim Muğla’da da tıpkı sizler gibi güler yüzlü, samimi ve iyi yürekli çalışma arkadaşları ve dostlarla karşılaşırız.
Bu süre zarfında istemeyerek de olsa üzdüklerimiz, kırdıklarımız var ise hepinizden helallik istiyorum. Benden yana-var ise hakkım-herkese sonuna kadar helal olsun…
Teke yöresinin başkenti, doğa harikası bu güzel şehrin insanlarını unutmamak ve gökkubbede hoş bir sadâ ile hatırlanmak ümidiyle…
Allah’a emanet olun. Kalın sağlıcakla…”