GündemManşetİl Merkezinde yapılması planlanan trafik düzenlemesi ile ilgili toplantı yapıldı

4 hafta ago

İl Merkezinde Yapılması Planlanan Trafik Düzenlemesi İle İlgili Toplantı Yapıldı.

Burdur Valisi Ali Arslantaş başkanlığında, İl merkezinde yapılması planlanan trafik düzenlemesi ile ilgili toplantı yapıldı.

Toplantıda şehir merkezindeki ana caddeler ile halk pazarında yaşanan  araç yoğunluğunu azaltmak, yaya geçitlerinin revize edilmesi ve şehir içinde trafik akışının daha kolay sağlanabilmesi konular görüşülerek karşılıklı değerlendirmede bulunuldu.

Sorunların çözümüne yönelik öneriler ile öncelikli olarak alınması gereken kararların görüşüldüğü toplantıda, ilgili bütün kamu kurumları ile odaların yöneticileri düşünceleri dile getirdiler.

Vali Arslantaş, toplantının başında yaptığı konuşmada; İlimizin trafik sorunu açısından diğer illere göre iyi bir noktada olduğunu belirterek, bugünde Şehir Merkezinde ki öncelikli sorunlarının çözümü noktasında neler yapabiliriz görüşmek, değerlendirmede bulunmak üzere bir araya geldiklerini vurgulayarak, toplantının hayırlı olması temennisinde bulundu.

Valilik Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıya başta Vali Arslantaş olmak üzere,  Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Vali Yardımcısı İbrahim Özkan, İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik, Esnaf Odası Başkanı Nevruz Gökçeoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Duygulu, Şoförler Odası Başkan V. Hüseyin Dinç ve Karayolları 134’üncü Şube Şefliğinden bakım ve trafik teknik personeli Ali Özdoğan ve ilgili kurum personeli katıldı.

Kodlama : SadeMedia Interactive