Burdur İl Genel Meclisi, Şubat ayı toplantıları başladı.

Her ayın ilk haftası gerçekleştirilen meclis toplantılarının Şubat ayı oturumlarının ilki, İl Genel Meclis Başkanı Murat Akbıyık başkanlığında il Özel İdaresi meclis toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Açılış ve yoklama ile başlayan toplantı da İl Genel Meclisine havale edilecek teklifler ve İhtisas Komisyonlarından gelecek raporlar görüşüldü.

Gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından dilek ve temenniler bölümünde İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık, Burdur’da etkili olan kar yağışı sonrası Özel İdare’nin çalışmaları hakkında meclis üyelerine bilgi verdi.

“Kapalı yolumuz yok”

İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık, “İlimizde 193 köyümüzde İl Özel İdare ekiplerimiz 7/24 çalışmalarını sürdürmekte. Şu an itibariyle kapalı bir yolumuz yok. Ana yollarımız, grup yollarımız tamamen açık. Burada desteklerini esirgemeyen çalışma arkadaşlarımıza, bize her zaman güç kuvvet veren Valimize, Milletvekillerimize, Genel Sekreterimize, Genel Sekreter Yardımcımıza, Birim Müdürlerimize teşekkür ediyorum. Bu sene rabbimizin izniyle İlimizde de kar yağışı devam edeceği gözüküyor şu anda. İnşallah rabbim kazasız, belasız bizi her zaman olduğu gibi köylerimizde vatandaşlarımıza hiçbir sıkıntı olmadan hizmet etmeyi bize nasip eyler. Ben buradan bütün çalışma arkadaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

Meclis toplantısı 2 Şubat 2022 Çarşamba günü saat 16.00’da tekrar toplanmak üzere sona erdi.

Muhammet Fatih Başcı