GündemManşetİİMEK TOPLANTISI VALİ ARSLANTAŞ BAŞKANLIĞINDA YAPILDI

3 ay ago

 İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu (İİMEK) Toplantısı Burdur Valisi Ali Arslantaş başkanlığında, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı.

 Vali Arslantaş’ın toplantının başında yaptığı açılış konuşmasında, alınacak kararların hayırlı olmasını diledi.

 İİMEK 2020 yılı denetim kurulu raporları ve önceki dönem kurul kararlarının değerlendirildiği toplantıda, Burdur İli işgücü verileri ile açılması düşünülen meslek edindirme kursu teklifleri görüşüldü.

 Yeni eğitim öğretim yılı içerisinde Mesleki ve Teknik Eğitim Okullarında açılması planlanan alan/dal tekliflerinin görüşüldüğü toplantının devamında, engelli ve eski hükümlülerin proje başvuruları değerlendirilerek görüş ve önerilerin sunulmasıyla toplantı sona erdi.

 Vali Arslantaş başkanlığında yapılan toplantıya İl Özel İdare Genel Sekreteri Asım Ertilav, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ramazan Erdim, İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay, BAKA Burdur Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Yücel Yıldırım, İl Sanayi ve Teknoloji Müdürü Mehmet Yörük, Ticaret İl Müdürü Aylin Sadice Çağlar, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birlik Başkanı Metin Sipahi, TİSK Temsilcisi Yıldıray Özbay, TÜRK-İŞ Temsilcisi Mustafa Onay, Hak-İş Temsilcisi Ercan Karaca ve Türkiye Sakatlar Konfederasyonu Temsilcisi Selçuk örnek katıldı.

Kodlama : SadeMedia Interactive