BölgeKültürManşetTurizm‘Her Şehri Ünlüsüyle Geziyoruz’ (BAKA’dan Burdur ve Isparta tanıtımı)

12 ay ago

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Burdur ve Isparta illerinin turizm potansiyelini değerlendirmeye dönük adımları kapsamında, bölgenin tanıtım faaliyetlerine ağırlık veriyor, Burdur ve Isparta illerinin öne çıkan değerlerini tanıtıyor…

Her yıl artan trendle binlerce turisti ağırlayan Göller Bölgesi’ne tanıtımına, bayram öncesi önemli bir katkı da Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un eşi Pervin Ersoy’un projesiyle geldi. Pervin Ersoy’un ülke turizmine katkı sağlamak ve farklı yardımlaşma derneklerine destek olmak amacıyla başlattığı ‘Her Şehri Ünlüsüyle Geziyoruz’ projesi kapsamında ünlü sanatçılar, modacılar, seyahat yazarları ve sinema sanatçıları Burdur ve Isparta’ya geldi.

ISPARTA ve BURDUR, TANITIM İÇİN GELEN ÜNLÜLERİ ETKİLEDİ

Isparta, Burdur, Antalya Valiliklerinin öncülüğünde BAKA’nın kurum kuruluşlarla işbirliğinde sürdürdüğü Batı Akdeniz tanıtım çalışmaları olumlu çıktılar veriyor. Her yıl artan trendle binlerce turisti ağırlayan Göller Bölgesi’ne tanıtımına önemli bir katkı da Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un eşi Pervin Ersoy’un projesiyle geldi.

Pervin Ersoy’un ülke turizmine katkı sağlamak ve farklı yardımlaşma derneklerine destek olmak amacıyla başlattığı ‘Her  Şehri Ünlüsüyle Geziyoruz’ projesi kapsamında ünlü sanatçılar, modacılar, seyahat yazarları ve sinema sanatçıları Burdur ve Isparta’ya geldi. Ünlüler, Göller Bölgesi’ne hayranlıklarını ifade ederek yaşadıklarını sosyal medya üzerinden takipçi ve hayranlarıyla paylaştı.

Kodlama : SadeMedia Interactive