EğitimKültürManşetSporÜniversite-MAKÜHEM KAFE HEM SPOR SALONU

5 sene ago

İstasyon Caddesi’nde hizmet veren Oksijen GYM Spor Salonu’nda müşteriler hem spor yapma hem de salonun kafesinden faydalanma imkanı buluyor. Müşteriler, spor yaptıktan sonra, kafe bölümüne geçip burada çay, kahve, taze sıkılmış meyve suları, sporcu gıdaları servisinden yararlanabiliyor.

Spor Salonu’nu 2005 yılında açan, vücut geliştirme, zayıflama, kondisyon sporlarının yanı sıra çocuklar için taekwando derslerinin de verildiği işletmeyi açan Ersin Ünal, müşteri memnuniyetini göz önüne alarak, işletmesine bir de kafe bölümü ekledi. Salonu kullanan müşterilerin, spor bittikten sonra oturup dinlenmek ve bir şeyler içmek istediklerini söyleyen Ersin Ünal, farklı tarzdaki konseptin çok ilgi gördüğünü aktardı.

DOKTOR TAVSİYESİ İLE GELEN AZ

Salona zayıflamak için de kilo almak için de gelenler olduğunu söyleyen Ünal, doktor tavsiyesi ile zayıflamak amaçlı gelen müşteri sayısının çok az olduğuna dikkat çekti.

KIŞ DÖNEMİNDE SALONLAR DAHA YOĞUN

Kış döneminde daha çok insanın spor yapmak istediğini ve salona geldiğini söyleyen Ünal, “Yazın insanlar tatile gidiyor. Kış aylarında normalde kilo alınır, yaza doğru kilo verilir. Yaz aylarında tatile gittiği için insanlar ya da sıcaktan spor yapmak istemedikleri için çok vakit geçirmek istemiyorlar. Ama 12 ay spor yapan çok sayıda üyemiz de var.” bilgisini paylaştı.

SPORUN AMACINI BİLMEDEN GELİYORLAR

Ersin Ünal, insanların % 99’unun neden spor yaptığını, sporun amacını bilmeden spor salonlarına geldiklerinin de altını çizdi.

 

Kodlama : SadeMedia Interactive