Hande Erçel ve Barış Arduç'un başrolünde olduğu "Bir Başka Aşk" filminin adı "Rüzgara Bırak" olarak değişti.

Barış Arduç ve Hande Erçel’in başrollerini paylaştığı "Bir Başka Aşk" filminin adı "Rüzgara Bırak" olarak değiştirildi. Ceylan Naz’ın kaleme aldığı ve Engin Erden’in yönetmen koltuğunda oturduğu filmin okuma provasından ilk kareler geçtiğimiz hafta basına sunuldu. Arduç ve Erçel’in uyumu, şimdiden büyük bir merak ve heyecan uyandırdı.

Lanistar Medya ve Royal Pictures işbirliği ile hayata geçirilen film, bayram sonrasında sete çıkmaya hazırlanıyor. Çekimler Urla, Çeşme ve Alaçatı’da gerçekleştirilecek. Henüz hangi dijital platformda yayınlanacağı belli olmayan filmin konusu ise oldukça dikkat çekici:

Rize Pazar Belediyesi Personel Alımı Yapacak Rize Pazar Belediyesi Personel Alımı Yapacak

Ruzgara Birak Filmi2

Ege Yazıcı (Barış Arduç) ve Aslı Mansoy (Hande Erçel), Yazman Şirketler Grubu’nun iki veliahtı. Aslı, İstanbul'da şirketin CEO'luğunu üstlenirken, Ege ise Çeşme'de sörf okulu kurarak doğa ile iç içe bir yaşam sürmektedir. Yıllar sonra şirketin geleceğini kurtarmak adına yolları kesişen ikili, farklı yaşam tarzları ve idealleri ile karşı karşıya gelir. Ege'nin, sörf okulunun bulunduğu koya dev bir otel yapılmasına izin vermesi, kısa vadede şirketi kurtarmak için önemli bir adım olarak görülür. Ancak Aslı, yönetim kurulunun ardından kendini bir maceranın içinde bulur.

Kaynak: HABER MERKEZİ