Sarıyer Belediyesi Sınavsız 40'tan Fazla Personel Alımı Başladı! Sarıyer Belediyesi Sınavsız 40'tan Fazla Personel Alımı Başladı!

Her Çarşamba 20.00’da Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşan Taş Kağıt Makas dizisinde 2 ayrılık birden yaşandı. Diziden Süreyya karakteri ve Azad karakterinin ayrıldığı haberi medyaya yansıdı. Hande Ataizi dizide Savcı Süreyya karakterine hayat veriyordu. Süreyya, bilindiği üzere Avukat Harun ile sınıf arkadaşıydı. Birbirlerine bir türlü açılamayan ikilinin arasında hep bir rekabet vardı.

Hande Ataizi sezon finali bölümüyle beraber Taş Kağıt Makas dizisinde veda etmiş oldu. 2.Sezon için oyuncularla anlaşma yapan yapımcı ile Hande Ataizi hem ücret hem de rol ağırlığı konusunda anlaşamadı. Senaryosu gereği diziye veda ettiği düşünülen güzel oyuncu Taş Kağıt Makas dizisinin 2.sezonunda yer almayacak. Hande Ataizi şu günlerde yeni bir yaz dizisinde rol almak için ön anlaşma yapmayı bekliyor.

Hande Ataizi Taş Kağıt Makas’a Dönecek Mi?

Kanal D ekranlarının en popüler dizisi Taş Kağıt Makas’ın sezon finali tam deyimi ile yaprak dökümü oldu. Dizinin en sevilen karakterlerinden Süreyya ve Azad karakterleri yapımcı ile anlaşamadığı için dizinin oyuncu kadrosundan çıkarıldı. Hande Ataizi de böylelikle beraber diziye veda etmiş oldu. Hande Ataizi senaryo gereği diziye geri dönemez.

Kaynak: HABER MERKEZİ