GenelGündemManşetHALK EĞİTİM MERKEZLERİNDEN, Burdur’da 25 bin maske üretimi

1 ay ago
Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında Burdur Valiliği koordinasyonunda ilimizde etkin şekilde yürütülen çalışmalar, bütün kamu kurum ve kuruluşları, yerel yönetimler, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşların katkıları ile sürmeye devam ediyor.
Bu kapsamda, İl/İlçe Halk Eğitim Müdürlükleri tarafından gerek merkezlerde gerekse kursiyerler tarafından evlerinde yürütülen çalışmalar ile üretilen maskeler süreçte etkin şekilde görev alan kamu kurumlarına teslim edildi.
Bu kapsamda İl ve İlçe Halk Eğitim Merkezleri tarafından başta sağlık çalışanları olmak üzere personeller için maske üretimi yapılarak kurumlara 25.160 adet maske teslim edildi.
Bugün Salı Pazarında ise Merkez Mehmet Akif Ersoy Halk Eğitim Merkezi tarafından Vefa Sosyal Destek Gruplarına teslim edilen 2.000 maske Vatandaşlara dağıtıldı.
İl/İlçe Halk Eğitim Merkezleri tarafından yürütülen maske üretim çalışmasını sosyal medya hesabından paylaşan Vali Hasan Şıldak, maske üretimini gerçekleştiren ve katkı veren herkesi kutladı.
Kodlama : SadeMedia Interactive