TV ekranlarının en çok seyredilen, gündüz kuşağının en çok takip edilen programlarından biri olan Müge Anlı'nın programında Burdur Gölhisar'dan bir aile konu ediliyor. 

Burdur’un Gölhisar İlçesi’nden Anakadın Kural, ağabeyinin eski eşi ile kaçtığını iddia ettiği eşi Halil Kural’ı ATV Televizyonu’nda yayımlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aramıştı. Halil Kural’ın bir ay önce eşinin eski yengesiyle kaçtığı iddia edilmişti... Müge Anlı'nın bugünkü canlı yayın programında de konu takibi sürüyor. Müge Anlı, kayıp olduğu iddia edilen koca Halil Kural'ı bulduklarını, ona ulaştıklarını açıklamıştı. 

Şimdi ise Müge Anlı’da konuşulan konu Halil Kural, Anakadın Kural’a geri dönecek mi dönmeyecek mi? 

“ADIM ANAKADIN EVİMİN ERKEĞİYİM”

Müge Anlı'ya Burdur'dan gelen Anakadın Kural, günlerdir ulaşamadığı kocası Halil Kural'ın ağabeyinin eski eşi ile kaçtığını iddia etmişti.

Canlı yayında konuşan Anakadın Kural; "Adım Anakadın ama, evimin erkeğiyim. Yengen ile yaşadığın aşkın hesabını ver. Çocuklarıma babalık yapmadın, yerden gökden yardım geldi, senden gelmedi" diye eşi Halil Kural'a sitem etti.

Canlı yayına bağlanan ağabeyi; "Kardeşimi uyardım, ama beni dinlemedi. O kadın kardeşimin parası için birlikte" diye konuştu.

söylenenleri reddeden Halil Kural ise, “Ne karıma, ne yengesine para yedirdim. Anakadın'a ilgim kalmadığı için gittim. Elvan hanımla hiçbir ilişkim yok.” dedi.

Yengesiyle kaçmakla suçladı, günler sonra yüzleşti! Anakadın ve Halil Kural çifti sil baştan diyecek mi? Yarınki bölümde izleyeceğiz...