GündemİlçeManşetBurdur’da AK Parti yöneticileri sahada (GÖNÜL SEFERBERLİĞİ İLE GÖLHİSAR’DAYIZ)

6 ay ago

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur ve İl Başkan Yardımcıları ile birlikte geçtiğimiz günlerde Gölhisar İlçesinde ziyarette bulundular.

AK Parti heyetinene ziyaretleri sırasında Gölhisar AK Parti İlçe Başkanı Mevlüt Erdem, Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, İl Genel Meclis Üyesi Mehmet Hasyıldırım ve İlçe teşkilatı eşlik etti.

Başkan Mengi yaptığı açıklamada; “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecindeki normalleşme adımları kapsamında yaptığı “Gönül Seferberliği” çağrısı üzerine çalışmalarımıza hızlı bir şekilde başladık. Burdur merkezde gerçekleştirdiğimiz çalışmaların yanı sıra İlçe ve Köylerimizdeki ziyaretlerimize de başlamış bulunmaktayız. Tabiki bu aşamada alınması gereken tedbirleri bırakmamız gerekiyor. Geçtiğimiz haftalarda Çavdır ve Yeşilova ilçelerimiz ile Salda köyümüze ziyaretlerde bulunarak teşkilatımız ve vatandaşlarımız ile bir araya gelmiş idik. Bugünde ziyaretlerimiz kapsamında Gölhisar ilçemizdeyiz. Gölhisar Belediye Başkanımız İbrahim Sertbaş’ın İlçemizde gerçekleştirdiği Mesire Alanı, Çocuk Parkları, Armutlu meydan düzenlemesi, KBYRA antik kent karşılama merkezi kilit parke çalışmalarını Milletvekillerimiz Bayram Özçelik ve Yasin Uğur ile inceleme fırsatı bulduk. Başkanımıza gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz. AK Parti Belediyelerimiz hemşerilerimize hak ettiği hizmeti sunmaya ve İlçelerimizin vizyonunu değiştirecek projelere imza atmaya devam edecektir” dedi.

Gölhisar ziyareti sonrası Yeşildere ve İbecik Köylerinde Vatandaşlar ile bir araya gelerek istişarelerde bulunan AK Parti heyeti, İl Özel İdaresi tarafından yapımı tamamlanan silindir ile sıkıştırılmış Burdur’da ilk defa yapılan yerli ve Milli ham malzemelerden oluşan beton asfalt çalışmasında incelemede bulunarak İl Genel Meclis Başkanı Murat Akbıyık ve AK Parti Gölhisar İl Genel Meclis Üyesi Mehmet Hasyıldırım’dan bilgi aldılar.

Kodlama : SadeMedia Interactive