Cumartesi günlerinin vazgeçilmez dizilerinden biri olan Gönül Dağı dizisi oyuncu kadrosunda Berk Atan, Cihat Suvarioğlu, Semih Ertürk, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Erdal Cindoruk, Burak Can, Burak Haktanır, Özcan Varaylı, Merve Yıldız gibi popüler ve deneyimli isimler yer alıyor. Sevilen dizi 8 Haziran 2024 Cumartesi günü 142.Bölümüyle beraber sezon finali yapacak.

Gönül Dağı 138.Bölüm Çalan Şarkı Ne?

3 Amcaoğlunun Gedelli kasabasında yaşadığı birbirinden amanız olayları konu alan dizide 138.Bölümde akıllarda uzun süre kalacak bir beste yankılandı. Başarılı ses sanatçısı Niran Ünsal dizide ‘Sevgiliye’ adında yeni bir fon müziği besteledi. Şarkının sözlerindeki ‘Bu Nasıl Bir Sızı, dili yok, rengi yok. Tasviri Yok, Kor Bir Ateş gibi sözler akıllarda kalıcı oldu.

Gönül Dağı dizisinde çalan şarkılar son günlerde gündem olmaya devam ediyor. ‘Sevmenin Zamanı Yok’ gibi sözlerle seyirciyi derinden etkileyen Sevgiliye adlı şarkıyı tecrübeli sanatçı Niran Ünsal besteliyor. Şarkıyı Youtube sosyal medya platformunda Niran Ünsal- Sevgiliye yazarak aratabilirsiniz.

Beşiktaş - Hatayspor Maçı Nasıl İzlenir ? Hangi Kanalda Yayınlanıyor ? Beşiktaş - Hatayspor Maçı Nasıl İzlenir ? Hangi Kanalda Yayınlanıyor ?

Gönül Dağı 138.Bölümünde Çalan Şarkıyı Linke Tıklayarak Dinleyebilirsiniz:

Son Bölümlerde Aşk temalı içerikleri ile gündeme gelen dizide Semra Öğretmen bilindiği üzere Hafıza kaybı yaşamıştı. Onun hafızasını yerine getirmeye çalışılmıştı. Elifle Kenan çiftinin kız çocuklarının akıbeti ise merak konusu. Bakalım 139.Bölümde neler yaşanacak?

Kaynak: HABER MERKEZİ