İlçeManşetGölhisar’da alt yapı çalışmaları hız kesmeden sürüyor (İçme suyu şebekesindeki eski parçalar Gölhisar Belediyesi’nin önünde sergileniyor)

4 sene ago

İlimizin en büyük ilçelerinden biri olan batı koridorunda yer alan Gölhisar ilçesinde bugünlerde bir numaralı gündem maddesi alt yapı çalışmaları. Gölhisar ilçe merkezinde Gölhisar Belediyesi’nce başlatılan köklü alt yapı çalışmaları ilçenin çehresini değiştirecek.

2014 yerel seçimlerinde Belediye Başkanlığı görevine seçilen Dr. Ramazan Canural’ın söyleminde en öne çıkan konu başlığı alt yapıyı yenilemekti… Gölhisar kamuoyunda iki yıldır gündemde olan alt yapı çalışmalarında Gölhisar Belediyesi kapsamlı bir yenileme çalışmaları başlattı.

İçme suyu şebekesi yenileniyor, eski parçalar Gölhisar Belediyesi’nin önünde sergileniyor

Gölhisar Belediyesi’nin başlattığı alt yapı hamlesinin önemli bir ayağı içme suyu şebeke ağını yenilemek, günün modern şartlarına uyarlamak. İçme suyunu yenileme çalışmalarında çıkarılan bazı parçalar Gölhisar Belediyesi’nin önünde sergilenerek, alt yapı çalışmalarının ne kadar elzem olduğu ortaya konuyor.

“Halen kullanmakta olduğumuz İçme Suyu borularından bazı parçalar…” afişiyle Gölhisar Belediyesi’nin önünde içme suyu şebekesinde eskiyen borular, parçaları sergileniyor.

Gölhisar Belediye Başkanı Canural da sosyal medya hesabından eskiyen boru fotoğrafların takipçileriyle paylaşarak, “halen kullanmakta olduğumuz İçme Suyu borularından bazı parçalar… Altyapı Fedakarlık İster, her şey Gölhisar için, her şey halkımızın sağlığı için. Durmak yok yola devam!…” ifadelerine yer verdi.

Cumhuriyet Caddesi’nde çalışmalar sürüyor

Gölhisar’ın en merkezi noktalarından biri olan Cumhuriyet Caddesi’nde alt yapı çalışmaları sürüyor. Yüklenici firma yetkilileri ile birlikte Cumhuriyet Caddesi’ndeki alt yapı çalışmalarını yerinde inceleyen Gölhisar Belediye Başkanı Dr. Ramazan Canural, “GÖLHİSAR BÜYÜK DÜŞÜNÜYOR, DEĞİŞİM SÜRÜYOR!”

Cumhuriyet Caddesi üzerinde devam eden alt yapı çalışmalarımızı yerinde inceleyerek, son durum değerlendirmesi yaptık. Alt yapı, alt yapıyı yenilemek en öncelikli gündem maddemiz, birinci hedefimiz” diye konuştu.

 

Kodlama : SadeMedia Interactive