BURDUR’DA SULAMA YATIRIMLARI SÜRÜYOR

AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur Gölhisar İlçesi Yusufça Göleti ve Arazi Toplulaştırma çalışmalarına ödenek ile ilgili açıklamada bulundu.

“ÇALIŞMALAR DEVAM EDECEK”
DSİ yatırımlarının devam ettiğini belirten Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur; “Gölhisar İlçemiz Yusufça Göleti için DSİ Genel Müdürlüğümüz Bütçesinden yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde 1 milyon TL ödenek ayrılmış olup, işe başlanıp, yine gölet inşaatımız için yıl içerisinde ek ödenek taleplerimiz olacaktır. Gölhisar İlçemizde Arazi Toplulaştırma çalışmaları için DSİ Genel Müdürlük bütçesinden 1 milyon TL ödenek ayrılmıştır. Ayrıca ek ödenek taleplerimiz olacaktır.

Gölhisar’ımıza hayırlı olsun. AK Parti Hükümetlerimiz DSİ üzerinden birçok yatırımı kazandırdı, bu büyük yatırımlarımız devam edecektir. Bu büyük proje’de destekleri olan başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Ak Parti Genel Başkan Vekilimiz Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’a, eşi Prof. Dr. Sevgi Kurtulmuş’a,Gölhisarlı hemşehrilerimiz adına teşekkür ederiz.”dediler.