GündemManşetSiyasetGelecek Partisi heyetinden Burdur çıkartması

3 ay ago

Burdur’da Gelecek Partisi Burdur İl Başkanlığı’nın il teşkilat yapılanma süreci devam ediyor.

 Gelecek Partisi Genel Başkanlığından oluşan heyet il teşkilat yapılanma sürecindeki çalışmaları yerinde görmek için Burdur’a ziyarette bulundular.

Gelecek Partisi Kadın Politikaları Başkanı Habibe Çiftçioğlu Başer, Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi ve Tarım ve Orman Politikaları Kurul Başkanı Prof. Dr. Ali Akmaz, Göller Bölge Koordinatörü ve Kurucular Kurulu Üyesi Mevlüt Demir, Hazine ve Maliye Politikaları Başkan Yardımcısı Raziye Gök Aktaş bugün Burdur’a gelerek Gelecek Partisi Burdur İl Başkanı Veli Akkoç ve ekibiyle parti binasında bir araya geldi.

Parti binasında açıklamalarda bulunan Gelecek Partisi Kadın Politikaları Başkanı Habibe Çiftçioğlu Başer; “Gelecek Partisi olarak bütün Başkanlık Kurulumuzla, Genel Başkan Yardımcılarımızla sahadayız. Bütün Türkiye’de Gelecek Partisi olarak Genel Başkan Yardımcılarımızla, Kurucular Kurulu üyelerimizle ve Parti Yönetim Kurulu üyelerimizle birlikte illerimizi ziyaret edip İl ve ilçe teşkilatlarımızla biraraya geliyoruz. Teşikilatlarımızla sohbet edip istişarelerde bulunuyoruz ve kongre süreci ile ilgili hazırlıkları yerinde görüp takip etmiş oluyoruz. Bunun dışında gittiğimiz illerde kıymetli yerel basın mensuplarıyla bir araya geliyoruz soruları cevaplandırıyoruz ayrıca kanaat önderleriyle de sohbet edip istişarede bulunmuş oluyoruz.

Şu anda Türkiye genelinde 63 İlimize Başkanlarımız atandı. 245 İlçe Başkanımız görevlendirildi. Teşkilatlarımız hızlı bir şekilde kuruluyorlar. Kongrelerimiz başladı. İl ve İlçe kongrelerimizi hızlı bir şekilde tamamlayıp Eylül ayı başında da Genel Merkez kongremizi gerçekleştirerek kongre sürecimizi tamamlamayı arzu ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

-Muhammet Fatih Başcı

 

 

Kodlama : SadeMedia Interactive