Bundan 20 yıl önce Burdur’da aktif siyasete AK Parti kurucu il başkanı olarak başlayan, beş dönemdir Milletvekilliği görevini sürdüren Bayram Özçelik, sürekli sahada olmaya özen gösteren bir siyasetçi…

Ankara’dan fırsat buldukça sık sık Burdur’a gelen, yoğun ziyaretçi temposu ve çalışkanlığıyla siyaset kariyerindeki istikrarını sürdüren Özçelik, önceki gün Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat  Kurum’un Burdur programından sonra, dün de şehrimizde ziyaret turlarını sürdürdü.

Bayram Özçelik, ziyaretleri kapsamında dün gazetemize de gelerek Yeni Gün gazetesi sahibi ve Burdur Gazeteciler Cemiyeti  Başkanı Kürşat Tuncel ile görüştü. AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi ile Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Okan’ın da eşlik ettiği ziyarette Özçelik, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un Burdur gezisi, Salda Gölü’ndeki projeler ve Kibyra antik kenti’ndeki çalışmalar hakkında da çeşitli değerlendirmelerde bulundu.

Özçelik, Salda ve Kibyra’daki çalışmalarla Burdur’un turizm alt yapısının daha da gelişeceğini, Burdur’da turizm faaliyetlerinin büyümeye devam edeceğini vurguladı.